مدیر شیبا اینو (SHIB) هشدار سولانا غیرمنتظره ای صادر کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مدیر بازاریابی Shiba Inu (SHIB) LucieShib به دلیل افزایش فعالیت های کلاهبرداری هشدار بزرگی به اعضای جامعه Solana (SOL) صادر کرده است.

مراقب کلاهبرداران معروف باشید

در حالی که لوسی به عنوان مراقب اعضای اکوسیستم Shiba Inu شناخته شده است، این هشدار اخیر متوجه مالکان SOL، به ویژه کسانی است که علاقه زیادی به ایردراپ دارند. مدیر SHIB گفت که اکثر اکانت های افراد مشهور که آدرس سولانا را ارسال می کنند احتمالا هک شده اند.

مرتبط با

در برنامه های اخیر airdrop، افراد مشهور معمولا آدرس خود را ترک می کنند، اعضای جامعه مقداری پول ارسال می کنند، و airdrops به آدرس های ذکر شده داده می شود. هفته گذشته، بسیاری از حساب های رسانه های اجتماعی افراد مشهور مورد سوء استفاده قرار گرفت.

حساب X 50 سنت نیز یکی از پروفایل های مورد سوء استفاده قرار گرفت. برای کلاهبرداری از سرمایه گذاران حدود 300 میلیون دلار استفاده شد. ستاره رپ آمریکایی در پستی که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است، شرکت در فعالیت های اکانت X را تکذیب کرد.

بسیاری از افراد مشهور به غیر از 50 سنت در گذشته با سوء استفاده های مشابه روبرو شده اند. این امر شخصیت‌های رمزارز مانند لوسی را مجبور کرده است تا آگاهی را در جوامع خود افزایش دهند.

لوسی به جامعه توصیه کرد که چگونه از کلاهبرداری جلوگیری کنند. این تماس به طور گسترده مورد تحسین قرار می گیرد، زیرا این یک حرکت غیرمنتظره نسبت به اعضای یک جامعه کاملاً متفاوت است.

کلاهبرداری های رمزنگاری بی پایان

با وجود فرصت‌های حساس، تمایل به کسب درآمد سریع همیشه علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را قربانی کلاهبرداری‌های رمزنگاری مختلف می‌کند.

مرتبط با

در حالی که بیشتر این سوء استفاده ها با انگیزه طمع انجام می شود، برخی از آنها با ویدیوهای دیپ فیک که بسیار واقعی به نظر می رسند، پنهان شده اند. اکوسیستم XRP و مدیران ریپل قربانیان اصلی این ویدیوهای دیپ فیک شدند.

مدیران ریپل، از جمله مدیرعامل و CTO، گهگاه به جوامع خود هشدار داده اند که مراقب چنین ویدئوهایی باشند. از آنجایی که روند کلاهبرداری های رمزنگاری بی وقفه باقی مانده است، به سرمایه گذاران توصیه می شود که فقط به اطلاعیه های اعلام شده از حساب های رسمی رسانه های اجتماعی پروژه های خود اعتماد کنند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید