Shiba Inu (SHIB) یک صفر دیگر را حذف می کند


شیبا اینو (SHIB) با حذف یک صفر دیگر از ارزش تجاری خود گام مهمی برداشت. این ارز دیجیتال الهام گرفته از میم افزایش قابل توجهی در قیمت داشته است و در حال حاضر 0.00001003 دلار است. این نشان دهنده افزایش 5.7 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

“پاک کردن صفر” برای SHIB به چه معناست؟

مفهوم “پاک کردن صفر” به یک نقطه عطف نمادین و جشن در جامعه شیبا اینو تبدیل شده است، به ویژه در طول دوره گاو نر عظیم سال 2021.

این اصطلاح به این معنی است که قیمت SHIB با افزایش ارزش آن یک رقم اعشار کاهش می یابد و اساساً نقطه اعشار را یک مکان به راست جابجا می کند.

در طول موج 2021، SHIB مکرراً «صفرها» را پاک می‌کرد، پدیده‌ای که جامعه آن را هیجان زده می‌کرد. هر رویداد فقط یک تغییر عددی نبود، بلکه نشان‌دهنده رشد ارزش بازار ارز دیجیتال و علاقه سرمایه‌گذاران بود.

برای جامعه SHIB، پاک کردن صفر به معنای شکستن موانع، رسیدن به ارتفاعات جدید در ارزش بازار و کسب شناخت گسترده‌تر در فضای ارزهای دیجیتال است.

بنابراین، این اصطلاح از معنای لغوی آن فراتر می رود. این فریادی است که از خوش بینی جامعه حمایت می کند.

بازار کریپتو در سبز است

بازار ارزهای دیجیتال در حال تجربه یک رالی گسترده است و اکثر دارایی های دیجیتال سبز چشمک می زنند. این روند مثبت تا حد زیادی به تایید اخیر ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نسبت داده می شود، حرکتی که سال ها توسط سرمایه گذاران پیش بینی می شد. این تایید موج جدیدی از خوش بینی را به بازار آورد و قیمت ارزهای دیجیتال مختلف از جمله شیبا اینو را بالا برد.

برنامه های بزرگ کوساما

Shytoshi Kusama، یک چهره برجسته در جامعه Shiba Inu، برنامه های بلندپروازانه ای را برای آینده توکن ترسیم کرد. کوساما در مجموعه‌ای از توییت‌ها، توسعه «وضعیت شبکه» و ادغام SHIB در زیرساخت گسترده‌تر اینترنت را برجسته کرد.

این طرح شامل معرفی توکن های نام SHIB می باشد. این حرکت به عنوان گامی مهم در جهت از بین بردن شکاف بین اینترنت سنتی و دنیای در حال توسعه وب 3.0 تلقی می شود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید