Shiba Inu (SHIB) به پایین ترین حد جدید می رسد: سیگنال خرید مجدد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو حتی بیشتر سقوط کرد زیرا بازار ارزهای دیجیتال با انحلال عظیم 620 میلیون دلاری ضربه خورد. چنین پویایی به وضوح مورد توجه قرار نگرفت، زیرا منجر به کاهش ارزش SHIB تقریباً 20٪ شد. با این حال، چیزی وجود دارد که باید به آن توجه کنید.

شاخص قدرت نسبی SHIB (RSI) به 21 سقوط کرد که یک رکورد سالانه است. یک دارایی معمولاً زمانی که RSI به این پایین می رسد بیش از حد فروخته می شود که می تواند نویدبخش بهبود در آینده باشد. این یک سیگنال خرید مجدد جالب برای Shiba Inu است زیرا سطوح پایین RSI تاریخی اغلب به بهبود قیمت منجر شده است.

ŞIBUSDT
نمودار SHIB/USDT توسط TradingView

با انحلال 620 میلیون دلاری، کل بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات شدید مواجه است. بسیاری از دارایی ها، از جمله شیبا اینو، در نتیجه این فروش گسترده به پایین ترین حد خود در چند ماه گذشته رسیدند. مهم است که نوسانات بازار و امکان بهبود سریع را در نظر بگیریم. طبق نمودار فنی، EMA 100 و EMA 200 دو سطح پشتیبانی مهم هستند که SHIB در زیر شکسته است.

مرتبط با

سطح پشتیبانی اصلی بعدی در $0.000012 یک آستانه حیاتی برای SHIB برای حفظ یکپارچگی ساختاری خود است. اگر این سطح حفظ نشود، کاهش بیشتر ممکن است در افق باشد. اگرچه همه چیز در حال حاضر ناامید کننده به نظر می رسد، وضعیت بیش از حد فروش RSI نشان دهنده بهبود احتمالی است.

مثل همیشه، مراقب سطوح RSI که در حال حاضر نشان داده شده است، باشید. در آینده قابل پیش بینی نباید افت قیمت عمده ای رخ دهد زیرا ممکن است در این مرحله خریداران کافی در بازار وجود نداشته باشد، اما حفظ احتیاط مهم است.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید