آنچه که انجمن شیبا اینو (SHIB) در مورد آن پیام انتقادی دریافت کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه شیبا اینو، معروف به “ارتش شیب” اخیراً به دلیل افزایش حساب‌های جعلی و کلاهبرداران در حالت آماده باش قرار گرفته است. این بار، کلاهبرداران جعل هویت چهره های شناخته شده در جامعه شیبا اینو هستند.

در همین راستا، ShibArmy Scam Alerts، یک حساب اختصاصی متمرکز شیبا Inu در X (توئیتر سابق)، یک هشدار انتقادی صادر کرد. ShibArmy Scam Alerts یک حساب جعلی را که جعل هویت Xanders Shib، یکی از اعضای برجسته جامعه Shiba Inu بود، در یک توییت پرچم گذاری کرد.

این حادثه یک حادثه مجزا نیست. این بخشی از روند رو به رشدی است که در آن جعل‌کاران/کلاهبرداران اغلب حساب‌هایی را برای ارائه اطلاعات گمراه‌کننده برای ایجاد سوء ظن، گمراه‌کردن به وب‌سایت‌های جعلی، درخواست پول برای مواقع اضطراری و حتی به دست آوردن اطلاعات شخصی ایجاد می‌کنند که می‌توانند به طور مخرب از آن استفاده کنند.

برای مبارزه با این، از جامعه شیبا اینو خواسته می شود که بسیار مراقب باشند. به اعضای انجمن توصیه می‌شود قبل از تعامل، صحت حساب‌ها را دوباره بررسی و تأیید کنند. توجه به این نکته بسیار مهم است که هیچ عضو واقعی تیم Shiba Inu نمی تواند از طریق پیام خصوصی برای درخواست همگام سازی کیف پول یا اطلاعات شخصی تماس بگیرد.

مرتبط با

اعضای جامعه شیبا اینو نیز برای ایمن ماندن باید اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام دهند. مهمتر از همه، آنها باید همیشه اطمینان حاصل کنند که به حساب های رسمی و تایید شده متصل هستند و از حساب های جدید ایجاد شده دوری می کنند.

آنها همچنین باید از پیام های خصوصی خودداری کنند و از پیوندهای ناشناس اجتناب کنند. جامعه شیبا اینو باید از کلیک کردن روی پیوندها یا اسکن کدهای QR از منابع ناشناخته یا مشکوک خودداری کند. این می تواند منجر به وب سایت های فیشینگ شود که می توانند اطلاعات کاربر را بدزدند.

علاوه بر این، جامعه شیبا اینو باید هر گونه فعالیت مشکوک را گزارش کند. در صورت برخورد با حساب جعلی یا دریافت پیام های مشکوک، باید آن را به مقامات مربوطه گزارش داده و به اعضای جامعه هشدار دهند.

همانطور که محبوبیت شیبا اینو همچنان در حال افزایش است، خطر کلاهبرداری جامعه او نیز افزایش می یابد. صاحبان شیبا اینو می توانند با دقت و بررسی قبل از هر اقدامی از خود و دارایی های خود محافظت کنند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید