شیبا اینو (SHIB) نزدیک به پاک کردن صفر است زیرا این متریک 15٪ افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) به دنبال راه اندازی مجدد قیمت و چشم انداز شبکه خود پس از بیش از دو هفته کاهش قیمت است. در حال حاضر، Shiba Inu ممکن است در راه پاک کردن یک صفر دیگر از قیمت خود باشد، قیمتی که در زمان نگارش این مقاله روی 0.000009246 دلار تعیین شده است. این توکن در 24 ساعت گذشته 0.91 درصد و در هفت روز گذشته بیش از 9.31 درصد کاهش یافته است.

داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری IntoTheBlock (ITB) نشان می‌دهد که آدرس‌های فعال روزانه Shiba Inu (DAA) با بیش از 15 درصد افزایش به 3340 رسیده است. اگرچه این رقم ممکن است نسبتاً کوچک به نظر برسد، شتاب رشد در هفته گذشته نشان می‌دهد که کاربران SHIB چگونه تلاش می‌کنند تا روند پذیرش در اکوسیستم میم کوین را حفظ کنند.

داده های IntoTheBlock نشان می دهد که آدرس های فعال روزانه از 2890 در 17 ژانویه به 3340 تا 18 ژانویه، زمانی که آخرین داده ها جمع آوری شد، افزایش یافته است. کل آدرس‌ها در اکوسیستم Meme coin حتی سریع‌تر افزایش یافت، از 1.28 میلیون آدرس در 8 ژانویه به 1.29 میلیون آدرس تا 18 ژانویه.

تأثیر بالقوه بر قیمت SHIB

افزایش کاربران فعال روزانه در Shiba Inu نیز با بازیابی شماره تراکنش های Shibarium مطابقت دارد. راه حل مقیاس بندی لایه 2 پروتکل اکنون به 2.83 میلیون تراکنش روزانه رسیده است که در 13 ژانویه 1.16 میلیون تراکنش ثبت شده بود.

این بهبود فزاینده در اکوسیستم شیبا اینو می تواند تأثیری اساسی بر قیمت توکن داشته باشد. حداقل دو بار در دو هفته گذشته، قیمت شیبا اینو صفر شده است و همچنین بهبود یافته است، و بازیابی آن را به یک نبرد مداوم گاو نر تبدیل کرده است.

با بازیابی در آدرس‌های فعال روزانه و تراکنش‌های شیباریوم، معیارهای کلیدی شبکه که می‌توانند باعث بازیابی شوند، مجدداً راه‌اندازی می‌شوند و تأثیر آن بر قیمت به زودی قابل مشاهده است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید