Shiba Inu (SHIB) سیگنال‌های خرید در میان حمام خون کریپتو پدیدار شد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

امروز یک سقوط بزرگ کریپتو رخ داد که ارزش کل بازار را به 2.14 تریلیون دلار کاهش داد. این نشان دهنده کاهش 4.3 درصدی در 24 ساعت گذشته است. به رهبری بیت کوین (BTC)سقوط بازار امروز بسیاری از سکه ها، از جمله سکه محبوب شیبا اینو (SHIB) را تکان داده است.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت Shiba Inu در 24 ساعت گذشته 7.97 درصد کاهش یافته است. SHIB در حال حاضر با قیمت 0.00001528 دلار معامله می شود. روند نزولی که امروزه در بازار مشاهده می شود رایج است. ابهامات کلان اقتصادی در گذشته اخیر وجود داشته است که منجر به ترس در بین سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال شده است.

بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، محرک برجسته این نزول بازار بوده است و تغییرات قیمت آن اغلب زمینه را برای سکه های دیگر ایجاد می کند. با این حال، با وجود این پس زمینه تاریک برای بازار گسترده تر، شاخص های فنی این نشان می دهد که SHIB ممکن است آماده بازگشت از سطوح فعلی باشد.

قیمت شیبا اینو سیگنال خرید داد

یکی از شاخص های کلیدی SHIB که نشان دهنده بهبود احتمالی است، شاخص قدرت نسبی (RSI) است. در زمان نوشتن این مقاله، RSI روی 26.44 بود که نشان می‌دهد میم کوین در یک سناریوی فروش بیش از حد قرار دارد. از لحاظ تاریخی، RSI زیر 30 بیش از حد فروش تلقی می شود و نشان می دهد که ممکن است سکه در سطوح قیمت فعلی کمتر از ارزش گذاری شده باشد.

این چشم انداز فنی اغلب قبل از افزایش قیمت یک سکه است زیرا خریداران دوباره وارد بازار می شوند تا از کاهش ارزش گذاری درک شده استفاده کنند. همراه با RSI، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) قیمت SHIB نیز سیگنال خرید متمایز می دهد.

سطح MACD SHIB در -0.00000155 است، که نشان می دهد فشار فروش ممکن است کاهش یابد. همچنین نشان می دهد که ممکن است یک متقاطع صعودی برای میم کوین در افق باشد. MACD یک شاخص حرکت است که رابطه بین دو میانگین متحرک قیمت یک سکه را نشان می دهد. از سوی دیگر، معمولاً یک کراس اوور صعودی افزایش احتمالی قیمت.

علیرغم روند نزولی کلی، این شاخص‌ها در مورد قیمت SHIB بارقه‌ای از امید را به جامعه شیبا اینو ارائه می‌کنند. آنها نشان می دهند که SHIB ممکن است برای بهبودی کوتاه مدت در موقعیت قرار گیرد. به طور بالقوه یک فرصت خرید برای سرمایه گذارانی است که به دنبال استفاده از کاهش قیمت اخیر هستند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید