میزان سوختگی شیبا اینو (SHIB) 459% افزایش یافته است، ببینید چه اتفاقی می افتد


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) شاهد بهبودی بسیار مورد نیاز در نرخ سوختگی بوده است که بازیابی بازار به مهمترین هدف تبدیل شده است. طبق داده‌های Shibburn.com، میزان سوختگی SHIB در 24 ساعت گذشته تا 459 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به 148.49 درصد رسیده است. با این داده ها، در مجموع 115,798,671 SHIB اکنون به کیف پول مرده ارسال شده و برای همیشه از گردش خارج شده است.

سوزاندن SHIB برای بقای آن بسیار مهم است. با وجود مدل عمدتا دستی آن، بسیاری از شرکای اکوسیستم سهم زیادی در سوزاندن SHIB داشته اند. این یک دستاورد جعلی است، به اندازه ای که مجموع توکن های سوخته شده را به 410,690,388,099,493 SHIB برساند. در بازار امروز SHIB، ارزش این توکن های سوخته 3,592,719.5 دلار است.

میزان سوختگی شیبا اینو منبع: Shibburn

برعکس، تعداد کل توکن های Shiba Inu باقی مانده در گردش، 581,247,322,128,423 SHIB به ارزش 5,084,751,573.98 دلار بود. بسیاری از آدرس‌ها به سوزاندن کل ارقام SHIB کمک می‌کنند تا به بالاترین حد خود برسند، و یک پورتال سوزاننده برای راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ سکه میم، Shibarium، برنامه‌ریزی شده است تا کارایی این فرآیند را افزایش دهد.

در مورد قیمت چطور؟

با توجه به اینکه نرخ سوزاندن شیبا اینو در حال حاضر به سمت بهبودی کامل می رود، تأثیر بالقوه آن بر رشد قیمت همچنان به شدت حدس و گمان است. اخیرا، شیبا اینو به خرس‌ها تسلیم شد و در حال حاضر قیمت آن در 24 ساعت گذشته با 4.46 درصد کاهش به 0.000008741 دلار رسیده است و ضرر هفت روزه خود را به 10.22 درصد رسانده است.

شیبا اینو برای بهبود تلاش کرده است، زیرا اخیراً قیمت خود را صفر کرده است. در حالی که افزایش نرخ سوزاندن SHIB یک افزایش قابل توجه است، ممکن است رشد سریع‌تری لازم باشد تا منجر به افزایش قابل توجه قیمت میم کوین شود.

در همین حال، شیبا اینو ممکن است احساسات منفی تورم مثبت را حفظ کند تا از کاهش بیشتر قیمت ها جلوگیری کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید