میزان سوختگی شیبا اینو (SHIB) 282 درصد افزایش یافته است، اما هنوز جشن نگیرید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های Shibburn در شش ساعت گذشته، Shiba Inu (SHIB) نوسان بی‌سابقه‌ای را در نرخ سوختگی تجربه می‌کند. در حالی که سرعت سوختن افزایش یافت این نرخ رشد که قبل از نوشتن در بالاترین حد 282 درصد بود، ناپایدار باقی می ماند و تغییر موضع در واکنش مشارکت کنندگان به سوختگی نشانه ها را نشان می دهد.

بر اساس داده های شیبرن، تعداد کل توکن های سوزانده شده در 24 ساعت گذشته از 6643089 توکن فراتر رفته و سوزاندن در هفت تراکنش انجام شده است. بر اساس داده های شیبورن، بزرگترین این تراکنش ها به ترتیب حدود 3.5 میلیون و دیگری 2.5 میلیون تراکنش بوده است. توجه به این نکته ضروری است که این توکن ها به طور داوطلبانه توسط اعضای جامعه سوزانده می شوند.

از دیدگاه Shiba Inu، این بازیابی در نرخ سوختگی آنقدر بر اکوسیستم تأثیر نمی گذارد که تغییر قابل توجهی در قیمت توکن را تضمین کند.

در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.000008897 دلار، 0.88 درصد کاهش در 24 ساعت تغییر می دهد. روند نزولی شیبا اینو از این ماه آغاز شد و با توجه به منفی شدن نرخ سوختگی، انتظارات مبنی بر بهبود نرخ سوختگی در حال کاهش است.

بازگشت احتمالی برای شیبا اینو

Shiba Inu شدیداً به بازگشت نیاز دارد زیرا قیمت در حال حاضر کاهش به سمت سطح حمایت عمده در $0.0000085 را دنبال می کند. اگر این سطح نتواند تداوم یابد، ممکن است کاهش عمده ای برای توکن ایجاد شود که روند خوبی برای قیمت نخواهد بود.

چندین کاتالیزور با هم کار می کنند تا میراث قیمت SHIB را تضمین کنند و آن را به محدوده قیمت 0.000009 دلار برگردانند، جایی که اخیراً پس از چندین بار شکستن سطح 0.00001 دلار در چند ماه گذشته، طولانی ترین امنیت را پیدا کرده است. .
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید