نرخ سوختگی Shiba Inu (SHIB) 101٪ است، چیزی بزرگ در راه است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) با توجه به افزایش جزئی در نرخ سوختن، که ویژگی اصلی کاهش تورم آن است، اقداماتی را برای بهبود پایدار انجام می دهد. در زمان نگارش این مطلب، بر اساس داده های Shibburn، میزان سوختگی 101 درصد افزایش یافته و تعداد کل سوختگی ها در 24 ساعت به 19,603,797 SHIB رسیده است.

شیبا اینو می خواهد تفاوت ایجاد کند

در حالی که آلت‌کوین‌های مختلف همگی در اکوسیستم‌های مربوطه خود می‌کشند، شیبا اینو واقعاً امیدوار است که تفاوت بزرگی ایجاد کند. Memecoin توانست جایگاه خود را به عنوان دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ پس از سقوط توسط Toncoin حفظ کند. اما قصد دارد جایگاه خود را در بین 10 تیم برتر بازیابد.

مرتبط با

این افزایش نرخ سوخت پس از یک هفته کاهش شدید قیمت، راه قابل توجهی برای شروع کار به سمت 10 محصول برتر است. با افزایش 101 درصدی این معیار، واضح است که اعضای جامعه بیشتری علاقه مند به کاهش قیمت شیبا اینو هستند. احساسات نزولی بازار

با ارقام فعلی، کل SHIB ارسال شده برای رایت آدرس ها در حال حاضر از 410,727,062,984,335 توکن با ارزش پولی 7.26 میلیارد دلار فراتر رفته است.

نمودار سوختگی شیبا اینو. منبع: Shibburn

تعداد کل Shiba Inu باقی مانده در گردش در حال حاضر به ارزش 583,318,233,745,151 SHIB است که پس از کسر سکه های میم قفل شده در قراردادهای هوشمند، مجموع آنها را به 5,954,703,270,513 SHIB می رساند.

پیامدهای قیمت

طبق روایات، 19 میلیون SHIB سوزانده شده یک شبه بسیار ناچیز است که نمی تواند بر افزایش قیمت تأثیر بگذارد. اما این به آمار فزاینده معیارهای صعودی در اطراف شیبا اینو می افزاید. همچنین در زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت میم کوین از منطقه نزولی خارج می‌شود.

مرتبط با

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت 0.00001763 دلار دست به دست می شد که در 24 ساعت گذشته بیش از 2.6 درصد افزایش داشت. با این سرعت، هم نرخ سوختن SHIB و هم رشد مداوم اکوسیستم شیبا اینو می تواند در کوتاه مدت به ایجاد تفاوت کمک کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید