اولین نمایش Shiba Inu (SHIB) ناموفق بود، در ادامه چه خبر است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) پس از ناکامی در حفظ افزایش قیمت خود در 24 ساعت گذشته، روند نزولی را تجربه کرد. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با 1.68 درصد کاهش در 24 ساعت به 0.00002553 دلار رسیده است. خرابی SHIB همه چیز را پوشش می دهد. در حالی که توکن از 0.00002071 دلار به 0.00002796 دلار افزایش یافت، کاهش 30 روزه به 4.44 درصد رسید.

میز 1D SHIB. منبع: CoinMarketCap

همراه با کاهش شیبا اینو، اندازه‌گیری‌های دیگری نیز در کاهش نقش داشتند. حجم معاملات 24 ساعته با 49.39 درصد کاهش به 625,802,833 دلار رسید. حجم معاملات در این هفته به اوج خود رسید و در یک روز به یک میلیارد دلار رسید.

مرتبط با

ممکن است به بازار اجازه داده شود که مسیر خود را ادامه دهد زیرا قیمت شیبا اینو به سمت سطح 0.00003 دلار خارج می شود. این بدان معناست که Shiba Inu می‌تواند منجر به فروش تا جایی شود که شاخص قدرت نسبی (RSI)، باندهای بولینگر و سایر شاخص‌های کلیدی تغییر روند، نشانه‌ای از بازگشت باشد.

نهنگ های شیبا اینو نیز ممکن است به تصمیم گیری در مورد اینکه چه اتفاقی می افتد کمک کنند. اگر سرمایه گذاران نهنگ به شدت انباشت خود ادامه دهند، کمبود عرضه در SHIB حتی بیشتر می شود و به افزایش احتمالی قیمت دامن می زند.

ماهیت پویای شیبا اینو او را در خط مقدم روند کاهش تورم قرار داده است. با سوختن میلیون‌ها شیبا اینوس هر روز، پروژه میم پول در حال حرکت درازمدت است. به عنوان یک توکن بیش از حد عرضه شده، یکی از راه‌های منحصربه‌فردی که Shiba Inu تصور می‌کند ارزش آن می‌تواند در بلندمدت افزایش یابد، جدای از سوزاندن توکن‌هایش، افزایش کاربرد در اکوسیستم خود است.

مرتبط با

پروتکل این کار را با راه‌اندازی راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Shibarium انجام می‌دهد. در میان همه این اصول، SHIB قصد دارد سطح حمایت را در حدود 0.000025 دلار نگه دارد و سطح 0.00003 دلار را در میان مدت بازپس گیرد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید