ارتش شیبا اینو (SHIB) در میان این پیشرفت نگران کننده هشدار فوری دریافت کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه شیبا اینو، که به عنوان ارتش SHIB شناخته می شود، یک هشدار فوری برای اطمینان از ایمنی وجوه و دارایی های خود دریافت کرده است.

مدیر اختلاف شیبا اینو داوینچی این هشدار مهم را به جامعه SHIB صادر کرده است و توجه را به گسترش نگران کننده ادعاهای نادرست که صاحبان را فریب می دهند، جلب کرده است. راگنارشیبمدیر تلگرام شیبا اینو تصویری از پیام داوینچی را در توییتر منتشر کرد.

داوینچی خواستار احتیاط است زیرا تیم SHIB متوجه افزایش غیرمعمول ادعاهای نادرست مالکان شده است.

با توجه به این اطلاعات، داوینچی تکرار می‌کند که TREAT و SHI هنوز منتشر نشده‌اند و هر کسی که پیشنهاد مشابهی را ارائه دهد احتمالاً کلاهبردار است. اشاره می کند که خرید چیزی با نام مشابه به خریداران اجازه نمی دهد در SHIB The Metaverse، Shiba Eternity یا ShibaHub شرکت کنند.

داوینچی برای آگاهی بیشتر جامعه شیبا اینو، اظهار داشت که خرید این توکن های تقلبی TREAT و SHI به هیچ وجه به اکوسیستم شیبا dApps (Shib.io) مرتبط نیست.

لوسی، عضو تیم شیبا اینو، همان هشدار را تکرار کرد و گفت که Treat هنوز راه‌اندازی نشده است و هر چیزی که در حال حاضر خریداری می‌شود هیچ ارتباطی با اکوسیستم شیبا dApps ندارد.

همچنین به انجمن شیبا اینو توصیه می‌شود که نسبت به جعل‌کنندگان یا کلاهبردارانی که ممکن است حساب‌هایی را برای ایجاد سوء ظن ایجاد کنند، کاربران را به سمت وب‌سایت‌های جعلی گمراه کنند، یا کاربران را فریب دهند تا اطلاعات گمراه‌کننده ارائه دهند تا اطلاعات شخصی را که می‌تواند به صورت مخرب مورد استفاده قرار گیرد، احتیاط کند.

شیباریوم به یک چهارم میلیارد کل تراکنش می رسد

Shibarium Layer 2 Shiba Inu در سال گذشته (2023) رشد قابل توجهی داشته است. Shibarium شروعی تماشایی دارد و در سال 2024 از 250 میلیون تراکنش فراتر رفت.

به گزارش شیباریوم اسکن، مجموع تراکنش های شیباریوم به 251,045,409 رسید. تعداد آدرس های کیف پول نیز به 1326761 رسید. شیباریوم در مجموع 2,472,031 بلوک را پردازش کرد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید