Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) اکنون صاحب پلتفرم اصلی بازی VR هستند


شرکت Metaverse The Sandbox که ترکیبی از فناوری بلاک چین، واقعیت مجازی (VR) و بازی است. اعلام کرد او در حال حاضر Shiba Inu (SHIB)، Dogecoin (DOGE) و بسیاری دیگر از میم کوین ها را در اختیار دارد.

توسعه‌دهنده پلتفرم ابرداده گفت: «ما هیجان‌زده هستیم که فرهنگ منحصربه‌فرد آنها را در پلتفرم خود ادغام کنیم.

Sandbox برای اولین بار در سال 2012 به عنوان یک بازی ویدیویی موبایلی جهانی منتشر شد و کاربران را قادر می ساخت تا جهان های خود را ایجاد کنند. در سال 2020، این شرکت 2 میلیون دلار پول نقد و رمزنگاری را تضمین کرد تا یک دنیای بازی مبتنی بر اتریوم ایجاد کند که به کاربران اجازه می‌دهد از تجربیات خود با کمک توکن‌های غیرقابل تعویض درآمد کسب کنند.

مرتبط با

این پلتفرم در طول رونق NFT در سال 2021 به شهرت رسید زیرا مردم برای خرید املاک مجازی در ابرداده هجوم آوردند. هنرمند معروف هیپ هاپ اسنوپ داگ حتی شروع به توسعه جامعه خود در دنیای The Sandbox به نام Snoopverse کرده است. در اوایل سال 2022، شخصی 450000 دلار خرج کرد تا همسایه سازنده هیت «Drop It Like It's Hot» باشد، اوج جنون متاورس.

در اوایل سال جاری، Sandbox پس از تامین مالی 20 میلیون دلاری به وضعیت تک شاخ رسید که به آن اجازه می‌دهد به توسعه دنیای مجازی غیرمتمرکز خود با ابزارهای ویرایش جدید، تعاملات اجتماعی جدید و امکانات جدید بازی ادامه دهد.

مرتبط با

Sandbox ادعا می کند که می خواهد با خرید میم کوین در آینده نزدیک در صدر روندهای صنعت باقی بماند. این شرکت گفت: “ما معتقدیم که فرهنگ خلاقیت سنگ بنای فراجهان باز است و ما زمانی را برای کمک به رشد آن به گونه ای اختصاص می دهیم که به نفع کسانی باشد که بخشی از اکوسیستم Web3 هستند.” فوق الذکر.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید