شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) در میان ارزهای رمزپایه باقی مانده اند در حالی که افت شدید در بازار وجود دارد


تصویر روی جلد از stock.adobe.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار کریپتوکارنسی اخیراً دوباره با کاهش شدیدی روبرو شده است و همه آلتکوین های اصلی در منطقه قرمز معامله می شوند.

دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB)، دو ارز دیجیتال پیشرو، در کنار بیت کوین کش (BCH) در میان 20 ارز برتر عقب مانده هستند. تمامی این سکه ها در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد کاهش داشته اند.

هفته گذشته، صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال Mt. Gox شروع به پرداخت به قربانیان با بیت کوین و بیت کوین کش کرد.

این صرافی که در سال 2010 توسط یکی از بنیانگذاران ریپل، جد مک‌کالب تأسیس شد، به‌عنوان معضل اصلی نزولی برای بازار آسیب‌دیده ارزهای دیجیتال ظاهر شده است.

مرتبط با

پیش بینی می شود فشار فروش در بازار ادامه داشته باشد و بنابراین بزرگترین ارز رمزنگاری شده بار دیگر در قرمز است.

علاوه بر این، بازار ارزهای دیجیتال نیز تحت تأثیر فروش بی وقفه بیت کوین های مصادره شده توسط دولت آلمان قرار گرفته است.

با وجود روند نزولی فزاینده، بازار ارزهای دیجیتال کاملاً تیره و تار نیست. به گفته بلومبرگ، بازار آپشن Deribit معتقد است که اصلاح قیمت اخیر تنها یک دست انداز در راه است. به نظر می رسد اجماع بازار این است که ارز دیجیتال همچنان می تواند به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

مرتبط با

پیتر برانت، سرمایه‌گذار کالا، اخیراً سیگنال خرید بیت‌کوین را مشاهده کرده است که پیش‌بینی می‌کند این ارز دیجیتال پیشرو می‌تواند در آگوست 2025 به اوج خود برسد.

کارولین ماورون از Orbit Markets به بلومبرگ گفت که داده های تورم آتی سرنخ هایی در مورد تصمیمات آتی فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد. سیاست پولی سست‌تر احتمالاً قیمت کریپتوها را بالاتر خواهد برد.

در زمان انتشار، بزرگترین ارز دیجیتال پس از سقوط به زیر سطح 54000 دلار در هفته گذشته، با قیمت 55589 دلار معامله می شود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید