شیبا اینو (SHIB) و کاردانو با فعالیت نهنگ منفجر می شوند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال اخیرا شاهد تحرکات قابل توجهی در شیبا اینو (SHIB) و کاردانو (ADA) بوده است. زیرا هر دو توکن افزایش قابل توجهی را در معاملات در مقیاس بزرگ تجربه کردند. گزارش های Santiment نشان می دهد که این افزایش تا حد زیادی به دلیل افزایش علاقه سرمایه گذاران نهنگ است که مشخصه آن معاملات بیش از 100000 دلار است.

تعداد چنین معاملات بزرگی برای SHIB و ADA در این هفته در مقایسه با میانگین سال 2024 بیش از دو برابر شده است.

مرتبط با

نمودار پیوست شده به پست نشان می دهد که رقم فعلی چنین تراکنش های بزرگی برای توکن ADA 875 و برای توکن SHIB در 321 باقی مانده است. اما حتی یک روز قبل، اعداد بسیار کمتر بود. برای Cardano حدود 455 است. و 81 برای شیبا اینو.

به طور خاص، U.Today فعالیت جالب نهنگ شدید مربوط به SHIB را گزارش کرد. زیرا نهنگ هایی که در اوایل سال 2021 این سوپر توکن را خریداری کردند اخیراً بیش از 1.3 تریلیون شیبا اینوس معادل 33.28 میلیون دلار جمع آوری کردند.

مرتبط با

هنوز مشخص نیست که آیا این انباشت واقعی بازیگران اصلی در این دارایی های دیجیتال است یا خیر. در حال حاضر، قیمت‌های ADA و SHIB اندکی کاهش یافته و هر دو امروز قیمت‌های قرمز را اعلام می‌کنند.

""
SHIB و ADA را به USD تبدیل کنید CoinMarketCap

با این حال، اگر به تصویر کلی نگاه کنیم، متوجه می شویم که قیمت شیبا اینو در سه روز گذشته از ابتدای هفته تاکنون 3.8 درصد و قیمت کاردانو 2.5 درصد افزایش یافته است. نوسانات و نوسانات سریع این واقعیت ممکن است نشان دهد که نهنگ ها واقعاً در اینجا و در سمت گیرنده هستند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید