شیبا اینو (SHIB) در آستانه بزرگ‌ترین آزمایش سال 2024 است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو در حال حاضر در شرایط حساسی به سر می برد. قیمت SHIB به 0.000025 دلار کاهش یافت. این قیمت بسیار مهمی است زیرا قوی ترین حمایتی است که SHIB در سال جاری یعنی در سال 2024 به آن رسیده است. کسانی که در SHIB سرمایه‌گذاری می‌کنند به دقت زیر نظر دارند زیرا اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، ممکن است بیشتر سقوط کند.

در نمودار قیمت، قیمت فعلی SHIB حدود 0.00002664 دلار است. اگر قیمت بتواند بالای 0.000025 دلار بماند، می تواند به این معنی باشد که SHIB می تواند دوباره شروع به افزایش کند. با این حال، این نگرانی وجود دارد که اگر به زیر این حمایت برسد، می تواند منجر به کاهش میانگین متحرک نمایی 50 روزه (EMA) نزدیک به 0.00001956 دلار شود. اگر به زیر این سطح سقوط کند، ممکن است قیمت بیشتر کاهش یابد که نگران کننده است.

SHIBUSDT
نمودار SHIB/USDT از TradingView

برای رشد، SHIB نه تنها باید بالای 0.000025 دلار باقی بماند، بلکه باید بالاتر از میانگین متحرک نمایی 21 روزه نیز بشکند. EMA 21 روزه در حال حاضر 0.00002758 دلار است. اگر SHIB بتواند بالاتر از این خط شکسته و در آنجا بماند، قیمت بعدی که ما به آن نگاه می کنیم حدود 0.000028 دلار خواهد بود، که می تواند نشان دهنده قدرت گرفتن مجدد SHIB باشد.

با نگاهی به آینده SHIB، اگر این آزمون بزرگ را پشت سر بگذارد و به زیر 0.000025 دلار نرسد، اعتماد بیشتری به دست خواهد آورد. با این حال، با توجه به نوسانات بازار، آینده SHIB نامشخص است. اگر SHIB به زیر 0.000025 دلار سقوط کند، می تواند نشانه ای از ادامه نزول قیمت باشد که می تواند مالکان را بیش از پیش عصبی کند.

این یک لحظه بزرگ برای SHIB است، که با بزرگترین آزمون پشتیبانی سال خود روبرو است. آنچه بعدا اتفاق می افتد فقط یک موضوع زمان است. اگر به آن فکر می کنید، شاید عاقلانه تر باشد که ببینید آیا می تواند زمین خود را حفظ کند یا پایین تر بیفتد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید