Shiba Inu (SHIB) 485٪ افزایش جریان خالص دستخوش تغییر جالب شد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، به افزایش 485 درصدی جریان خالص 485 درصدی بر مبنای هفت روزه دامن زده است و پیچیدگی جذابی را به روایت مثبت اضافه کرده است.

با این حال، در 24 ساعت گذشته، شیبا اینو جریان خالص مثبتی را ثبت کرده است که از -97.45 میلیارد SHIB به 379.61 میلیارد SHIB رسیده است.

IntoTheBlock's Major Holders Netflow Indicator بینشی در مورد تغییرات موقعیت نهنگ ارائه می دهد. افزایش جریان خالص مثبت را می توان به عنوان انباشت از دارندگان بزرگ تفسیر کرد، در حالی که کاهش نشان دهنده کاهش موقعیت یا فروش است.

مرتبط با

صرف نظر از نتایج، افزایش در جریان خالص ممکن است نشان دهنده فعالیت نهنگ باشد.

افزایش در جریان خالص در حال حاضر قابل توجه است زیرا SHIB در حال نزدیک شدن به یک مقطع بحرانی در قیمت خود است که می تواند بر مسیر کوتاه مدت آن تأثیر بگذارد.

بازار ارزهای رمزنگاری شده، شیبا اینو را به دقت زیر نظر دارد، زیرا تلاش می کند قیمت خود را بالاتر از میانگین متحرک ساده روزانه (SMA) 50 نگه دارد، مانعی کلیدی که حرکت صعودی آن را از اواسط آوریل محدود کرده است.

برای SHIB، SMA 50 به عنوان یک سطح مقاومت عمل کرد و قیمت آن را در محدوده خاصی محدود کرد و از روند صعودی جلوگیری کرد. از اواسط آوریل، SHIB چندین بار تلاش کرده است از این سطح فراتر رود، اما عقب نشینی کرده است، که نشان دهنده تردید بازار است.

با این حال، تحولات اخیر نشان می دهد که جزر و مد در حال تغییر است. قیمت SHIB در حال حاضر در حال شکستن سد روزانه SMA 50 است که نشان دهنده تغییر احتمالی در حرکت است.

احساسات بازار نیز نقش مهمی در حرکت اخیر قیمت SHIB ایفا کرد. اخبار مثبت در مورد پیشرفت در جهت تایید ETF های نقطه ای اتریوم ایالات متحده به چشم انداز خوش بینانه تر ارزهای دیجیتال از جمله SHIB کمک کرده است. این معکوس احساسات، حرکت لازم را برای SHIB برای به چالش کشیدن و پیشی گرفتن از SMA 50 فراهم کرد.

مرتبط با

در حالی که SHIB در حال حاضر بالاتر از SMA 50 روزانه با 0.00002467 دلار معامله می شود، بازار در حال بررسی است تا ببیند آیا می تواند این وضعیت را حفظ کند یا خیر. ثابت ماندن بالاتر از SMA 50 می تواند راه را برای بهبودی بیشتر هموار کند و به طور بالقوه یک روند صعودی جدید برای SHIB باشد.

از سوی دیگر، عدم حفظ بالاتر از سطح فعلی می تواند منجر به کاهش قیمت و تثبیت بیشتر شود. طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 0.07 درصد افزایش به 0.00002561 دلار در 24 ساعت گذشته رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید