ریسک قیمت شیبا اینو 122 تریلیون SHIB با اضافه صفر در تعادل باقی می ماند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) برای قیمت خود با یک چالش بزرگ روبرو است: اضافه نکردن یک صفر دیگر. در طول هفته موجی در بازار وجود داشته است که ناشی از هیجان در مورد تصویب ETF بیت کوین در ایالات متحده است.

شیبا اینو نیز از اقدام مثبت بازار دور نمانده است و پس از افزایش قیمت از 0.0000085 دلار در 8 ژانویه، برای چهار روز متوالی در سبز ماند. در سه روز از چهار روز، Shiba Inu بالای 0.00001 دلار معامله شد.

اما زمانی که سرخوشی اولیه فروکش کرد، بازار مسیر معکوس کرد و بسیاری از ارزهای رمزپایه، از جمله SHIB، اکنون در وضعیت قرمز قرار دارند.

نبرد واقعی برای گاوها در مرحله بعدی است: آیا آنها از سطح 0.00001 دلار در برابر تهاجم خرس ها دفاع خواهند کرد؟

اگر قیمت SHIB چندین بار به داخل و خارج از این سطح کلیدی حرکت کند، ممکن است نشان دهنده این باشد که یک مبارزه شدید بین گاوها و خرس ها در حال وقوع است.

Shiba Inu در حال حاضر 0.00001 دلار است و یک حرکت نزولی کوچک، SHIB را مجبور می کند تا یک صفر دیگر به قیمت خود اضافه کند. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 1.27 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00001008 دلار رسید.

122 تریلیون SHIB در حال اجرا است

داده های شرکت Onchain Analytics IntoTheBlock سناریویی از آنچه در مورد قیمت SHIB اتفاق می افتد ارائه می دهد.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: داده های IntoTheBlock

ویژگی IntoTheBlock's Global Money In/Out موقعیت‌های همه آدرس‌ها را بر اساس تعداد آدرس‌هایی (یا حجم) که قبلاً در محدوده قیمتی خاصی خریداری شده‌اند، به دسته‌بندی دسته‌بندی می‌کند. به این ترتیب، کاربران می توانند ایده بهتری از خرید یا فروش فشار در محدوده قیمتی خاص داشته باشند.

بر اساس شاخص جهانی پول ورودی/خروجی، SHIB 122.37 تریلیون توسط 103420 آدرس با میانگین قیمت 0.000010 دلار خریداری شد. اینجا جایی است که SHIB در حال حاضر معامله می کند.

با در نظر گرفتن این و مقدار انبوه SHIB خریداری شده از این محدوده، به نظر می رسد که گاوها در حال مبارزه با دندان و ناخن هستند تا از از دست دادن سطح 0.00001 دلاری SHIB جلوگیری کنند و در نتیجه یک صفر اضافی به قیمت آن اضافه کنند.

اگر تلاش گاوها برای حفظ این سطح با شکست مواجه شود، SHIB پشتیبانی بعدی را در 0.000009 دلار خواهد یافت، جایی که 110.52 تریلیون SHIB توسط 185880 آدرس خریداری شد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید