شریک شیبا اینو به‌روزرسانی عمده توسعه را منتشر می‌کند


تصویر جلد از طریق trello.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB) در حال پیشرفت شبکه خود با آخرین شریک خود، K9 DAO است که اعلامیه شبکه بزرگی را ارائه می دهد. پروژه پول دیجیتال در حال حاضر است فرود آمد K9 یک اعتبارسنجی سطح بالا است که بر روی شبکه آزمایشی PuppyNet متمرکز شده است.

شیبا اینو و افزایش امنیت

Shiba Inu به عنوان یک میم کوین شروع به کار کرد اما در سال گذشته به یک پروتکل اثبات سهام (PoS) تبدیل شده است. هدف این پروژه ایجاد انقلابی در اکوسیستم قراردادهای هوشمند در اتریوم از طریق Shibarium است.

همانطور که قبلاً توسط پروژه به اشتراک گذاشته شد، K9 Finance DAO را به عنوان یکی از اعتبار سنجی ها گنجانده است. راه اندازی یک تأیید کننده در PuppyNet یکی از اولین تلاش های K9 برای کمک فعالانه به امنیت Shiba Inu است.

PuppyNet یک زمین آزمایشی برای پروتکل Shibarium است. این به توسعه دهندگان کمک می کند تا عملکرد به روز رسانی ها، محصولات و هر نوآوری را که می خواهند در شبکه اصلی آپلود کنند تأیید کنند. طبق به‌روزرسانی مشترک، اجرای اعتبار سنج یک به‌روزرسانی سودمند متقابل برای Shiba Inu و K9 Finance DAO است.

در حالی که K9 به ایمن نگه داشتن Shiba Inu کمک می کند، جامعه عظیم SHIB نیز دید بیشتری را برای پروژه K9 فراهم می کند. به طور کلی، K9 Finance می‌تواند با توزیع جوایز BONE برای دارندگان KNINE، ارزشی برای حامیان محلی خود ایجاد کند.

شیبا اینو و مشارکت های استراتژیک

Shiba Inu به عنوان یک پروژه بزرگ معرفی می شود که می تواند آن را در بین 10 توکن برتر قرار دهد. این پروژه تاکنون استراتژی ساخت خود را ادامه داده است. در حال حاضر با Bad Idea AI شراکت های استراتژیک امضا کرده است تا قابلیت های هوش مصنوعی را به اکوسیستم بیاورد.

مشخص نیست نقشه راه این مشارکت چیست. با این حال، پروتکل نفوذ خود را با ارتباط با SBI VC Trade، شرکتی که پذیرش SHIB را از طریق محصولات جامعه محور و مشوق هدایت می کند، گسترش داده است.

در میان این اکوسیستم شریک رو به رشد، به جامعه هشدار داده می شود که مراقب کلاهبردارانی باشد که ممکن است از این روند سوء استفاده کنند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید