شیبا اینو در آستانه یک شکست حماسی با افزایش 10 درصدی قیمت ها


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ، بازگشتی شگفت‌انگیز داشت و میانگین متحرک ساده (SMA) 50 را در 0.0000245 دلار شکست. این حرکت با افزایش قیمت قابل توجه تقریباً 10 درصدی همراه بود.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه 0.0000263 دلار، 8 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 0.00002577 دلار رسیده است.

SMA 50 روزانه در 0.0000245 دلار یک سطح مقاومتی برای شیبا اینو بوده است و از اواسط آوریل قیمت خود را مهار کرده است و از شکست آن جلوگیری می کند. با این حال، SHIB به طور موقت در اواخر ماه می از این سد عبور کرد و در 29 می به 0.0000294 دلار رسید.

قیمت شیبا اینو در این حد با مقاومت مواجه شد و با شروع سود شروع به کاهش کرد. این کاهش باعث شد که قیمت SHIB پس از چهار روز ضرر به زیر SMA 50 روزانه سقوط کند و در 4 ژوئن به 0.00002284 دلار سقوط کرد.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه SHIB/USD، اعتبار: TradingView

با این حال، با معکوس شدن قیمت ها، شیبا اینو به شدت از این پایین بازگشت و از SMA 50 روزانه در جلسه معاملاتی امروز عبور کرد. افزایش ناگهانی از این نقطه بحرانی می تواند نشان دهنده تغییر جزر و مد باشد، با پتانسیل SHIB برای ایجاد سطوح پشتیبانی جدید بالاتر از SMA 50 روزانه.

جامعه کریپتو در حال حاضر به دقت تغییرات قیمت ها را زیر نظر دارد تا ببیند آیا Shiba Inu می تواند جایگاه خود را بالاتر از SMA 50 روزانه حفظ کند یا خیر. ثابت ماندن بالاتر از این سطح می تواند راه را برای سودهای بیشتر هموار کند و احتمالاً فاز صعودی جدیدی را برای توکن آغاز کند.

مرتبط با

یک روند صعودی جدید در قیمت شیبا اینو می تواند سطوح 0.00003 دلار و 0.000032 دلار را هدف قرار دهد. همه چشم‌ها در حال تماشای این هستند که ببینند آیا Shiba Inu می‌تواند فورا SMA 50 روزانه را به پشتیبانی تبدیل کند تا یک جهش بزرگ ایجاد کند.

اصلاح فعلی شیبا اینو بالاتر از SMA 50 روزانه در 0.0000245 دلار هنوز قابل توجه است، شاید این می تواند آغاز یک شکست حماسی باشد. اما این پتانسیل هنوز دیده نشده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید