شیبا اینو با 416 تریلیون دلار SHIB به لحظه بزرگ نزدیک می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ به نقطه ای مهم در قیمت گذاری رسیده است. بر اساس داده های زنجیره ای، سکه سگ در حال حاضر در محدوده قابل توجهی از SHIB 416 تریلیون معامله می شود. این سطح بحرانی زمانی مورد توجه قرار گرفته است که فعالان بازار در مورد نوسانات قیمت میم توکن گمانه زنی می کنند.

بر اساس داده های IntoTheBlock، 416.38 تریلیون SHIB توسط 19120 آدرس در محدوده 0.000017 دلار تا 0.000018 دلار، با قیمت متوسط ​​0.000018 دلار خریداری شد.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

قیمت Shiba Inu در حال حاضر در اطراف سطح 0.000018 دلار در نوسان است و آن را به نقطه شکست برای مسیر کوتاه مدت توکن تبدیل می کند. در زمان نگارش مقاله، SHIB با 1.49 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00001814 دلار رسیده است.

مرتبط با

416.38 تریلیون SHIB به دست آمده در این سطح قیمت بر اهمیت آن می افزاید زیرا می تواند به عنوان یک پشتیبان قوی یا آغازی برای کاهش بیشتر عمل کند.

آیا راهی در پیش است؟

معامله Shiba Inu در SHIB 416 تریلیون می تواند لحظه ای برای محاسبه توکن باشد. جامعه ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر است تا ببیند آیا این نقطه عطفی برای شیبا اینو خواهد بود یا فقط یک دست انداز دیگر در جاده.

سناریوهای بالقوه مختلفی ممکن است به دلیل معامله شیبا اینو در این سطح مهم رخ دهد. این توکن می تواند از سطح 416 تریلیون SHIB بازگردد و از آن به عنوان سکوی پرشی برای دستاوردهای آینده استفاده کند.

مرتبط با

از سوی دیگر، شکستن زیر این سطح کلیدی می تواند باعث فروش شود که می تواند منجر به کاهش بیشتر قیمت ها شود. در این سناریو، پشتیبانی بعدی شیبا اینو 0.000014 دلار و 0.000017 دلار است. که در آن 91.92 تریلیون SHIB توسط 60560 آدرس با قیمت متوسط ​​0.000016 دلار خریداری شد.

SHIB همچنین ممکن است وارد یک دوره ادغام شود و در محدوده ای معامله کند زیرا بازار منتظر حرکت بزرگ بعدی است. این سناریو می‌تواند ثبات نسبی قیمت را فراهم کند زیرا خریداران و فروشندگان تعادل را پیدا می‌کنند.

دوره های ادغام اغلب قبل از نوسانات عمده است، بنابراین سرمایه گذاران مراقب سیگنال های شکست هستند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید