شیبا اینو با کاهش قیمت ها به سطح بحرانی 40 تریلیون پشتیبانی SHIB نزدیک می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با تم سگ در روز گذشته نزدیک به 8 درصد کاهش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 7.25 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.0000234 دلار رسیده است و کل بازار کریپتو کاهش یافته است.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال در حال حاضر فروش قابل توجهی را تجربه می کند زیرا سرمایه گذاران قوی تر از حد انتظار به داده های اشتغال ماه می واکنش نشان دادند.

پس از آن که کیت گیل، تاجر سکه‌های میم، معروف به «گروه خروشان»، اولین پخش زنده خود را از زمان جنون Gamestop سه سال پیش انجام داد، فروش شتاب بیشتری گرفت. حماسه معاملات ممکن است کسانی را که منتظر اخبار بزرگ هستند ناامید کرده باشد.

با نگاهی دقیق، شیبا اینو از اواخر ماه مه، زمانی که به 0.00002940 دلار رسید، معاملات ضعیفی داشته است. ژوئن با لحن نزولی شروع شد و SHIB تا کنون تنها دو روز سبز را ثبت کرده است. در حال حاضر، SHIB ممکن است در مسیر ثبت سومین روز زیان پس از رسیدن به 0.00002632 دلار در 5 ژوئن باشد.

این کاهش اخیر، شیبا اینو را به سطح حمایت 40 تریلیون SHIB نزدیک کرده است، نکته مهمی که معامله گران و تحلیلگران از نزدیک به آن توجه می کنند. سطح حمایت به عنوان یک نقطه قیمت مهم در نظر گرفته می شود که در آن علاقه خرید به طور بالقوه می تواند بر فشار فروش غلبه کند و به تثبیت قیمت یا حتی بهبودی کمک کند.

نمای معاملاتی
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

بر اساس شاخص جهانی پول ورودی و خروجی IntoTheBlock، Shiba Inu دارای 40 تریلیون پشتوانه SHIB در محدوده 0.000019 دلار تا 0.000023 دلار است که 40.46 تریلیون SHIB توسط 60050 آدرس خریداری شده است.

مرتبط با

ممکن است با نزدیک شدن SHIB به این سطح پشتیبانی مهم، سناریوهای مختلفی ظاهر شود. اگر سطح حمایت 40 تریلیون SHIB حفظ شود، بازگشت قیمت می تواند دیده شود زیرا خریداران این سطح را یک فرصت خرید می دانند.

از سوی دیگر، اگر این سطح حمایت شکسته شود، SHIB ممکن است با کاهش بیشتری روبرو شود، که این پتانسیل را دارد که فشار فروش بیشتری را با اجرای دستورات توقف ضرر و خروج سرمایه‌گذاران از موقعیت‌های خود ایجاد کند.

سناریوی دیگر می تواند این باشد که SHIB حول این سطح حمایت ادغام شود و در محدوده ای معامله شود، زیرا بازار به دنبال جهت است و سرمایه گذاران منتظر سیگنال های بیشتری هستند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید