Shiba Inu ممکن است در آستانه بازگشت با حمایت 470 تریلیون دلاری SHIB ظاهر شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر تحت فشار فروش است و Shiba Inu (SHIB) نیز از این قاعده مستثنی نیست. Shiba Inu ممکن است برای چهارمین روز از دست دادن از 25 آوریل پیش برود که منعکس کننده کاهش قیمت بیت کوین است.

علاوه بر این، از 23 آوریل، شیبا اینو شش روز از هفت روز را با ضرر سپری خواهد کرد و به کاهش خود از 0.000028 دلار ادامه خواهد داد. SHIB در هفت روز 13.62 درصد سقوط کرد.

این کاهش، SHIB را به حمایت بحرانی نزدیک کرد. که در آن 470 تریلیون SHIB توسط تعداد قابل توجهی از آدرس های SHIB نگهداری می شود.

بر اساس داده های IntoTheBlock، در کنار محدوده معاملاتی فعلی SHIB، 470.78 تریلیون SHIB توسط 85110 آدرس در محدوده 0.000014 دلار تا 0.000019 دلار با میانگین قیمت 0.000016 دلار خریداری شد.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

پشتیبانی قوی در این محدوده پیش بینی می شود زیرا تعداد قابل توجهی از سرمایه گذاران به ارزش توکن در این قیمت ها اعتقاد دارند که به طور بالقوه باعث کاهش فشار فروش می شود. این سوال را ایجاد می کند: آیا تغییر قیمت در کارت های شیبا اینو وجود دارد؟

با توجه به حجم زیادی از SHIB که توسط سرمایه گذاران در اختیار دارد، سطح حمایت 470 تریلیون SHIB ممکن است برای شروع یک روند صعودی به اندازه کافی قوی باشد، اما روندهای گسترده تر بازار و احساسات کریپتو ممکن است نقش مهم تری در تعیین جهت قیمت SHIB داشته باشند.

احساسات بازار ترکیبی از احتیاط و انتظار است زیرا سرمایه گذاران و سفته بازان برای نشست بزرگ فدرال رزرو در اواخر این هفته آماده می شوند. انتظارات در مورد نشانه احتمالی این نشست در مورد نرخ های بهره بالاتر در بلندمدت در حال افزایش است و فعالان بازار را مجبور می کند تا خود را برای تأثیرات احتمالی بر دارایی های دیجیتال آماده کنند.

در زمان نگارش مقاله، SHIB با 4.31% کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00002365 دلار رسیده است. این منعکس کننده فروش گسترده تر بازار بود که بیت کوین را به پایین ترین سطح یک هفته ای 61928 دلار رساند.

در آخر هفته، Shiba Inu انتقال DEX خود، ShibaSwap، به Shibarium را اعلام کرد. با توجه به این لوسیراه اندازی ShibaSwap در زنجیره خانگی Shiba Inu، یکی از اعضای تیم Shiba Inu، تنها آغاز یک سفر طولانی است. ShibaSwap در حال حرکت به سمت چند زنجیره ای است و بر روی Shibarium و Ethereum کار می کند و ShibaSwap 1.75 در Shibarium در حال معرفی است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید