Shiba Inu می‌تواند در ژوئن رکورد بزرگی را بشکند، سرمایه‌گذاری Cathie Wood's Ark برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی ETF اتریوم کنار می‌کشد، Max Keizer پیش‌بینی بیت‌کوین را برای رئیس‌جمهور السالوادور منتشر می‌کند: Crypto News Digest توسط U.Today


با سه داستان برتر U.Today به اتفاقات آخر هفته در صنعت کریپتو نگاهی بیندازید.

شیبا اینو (SHIB) می تواند رکورد بزرگی را در این ماه بشکند، در اینجا دلیل آن است

Shiba Inu بر اساس داده های ارائه شده توسط Cryptorank نشان داد نتایج مثبتی در اردیبهشت به دست آمد و رشد 13.2 درصدی ثبت شد. این نسبت به 15.4 درصد کاهش سالانه در ماه مه برتری دارد، که نشان می دهد SHIB از این روند نزولی خارج شده است. ژوئن سهم بیشتری را برای شیبا اینو در اختیار دارد، زیرا این دارایی از زمان آغاز به کار هرگز بسته شدن مثبت در ماه ژوئن را ثبت نکرده است. با این حال، پویایی بازار امسال در مقایسه با سه سال گذشته کاملاً متفاوت است. محصولات ETF بیت کوین نقطه ای در صرافی های ایالات متحده معامله می شوند. در حالی که شیبا اینو مستقیماً تحت تأثیر این موضوع قرار نمی گیرد، از نقدینگی کلی نهادی پشتیبانی می کند که می تواند قیمت بیت کوین را افزایش دهد. با توجه به همبستگی قوی SHIB با بیت کوین، میم کوین نیز آماده است تا از این افزایش بهره مند شود. بنابراین، شیبا اینو می تواند روند باخت تاریخی در ژوئن را با جهش رشدی مشابه آنچه در ماه می نشان داد، بشکند.

مرتبط با

Cathie Wood's Ark Invest برنامه های خود برای انتشار ETF اتریوم را کنار گذاشت

Ark Investment، یک شرکت مدیریت دارایی به رهبری کتی وود، عقب نشینی کرد انتشار صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) توسط بلومبرگ گزارش ها. این شرکت قبلا برای یک ETF نقطه ای اتر با مشارکت 21Shares ثبت نام کرده بود. نام آرک اکنون از فایل حذف شده است. به دنبال این توسعه، نام صندوق از Ark 21Shares Ethereum ETF به 21Shares Core Ethereum ETF تغییر یافت. طبق بیانیه رسمی آرک، این شرکت همچنان به “پتانسیل تحول آفرین و ارزش بلندمدت” اتریوم اعتقاد دارد. با این حال، در حال حاضر Ark با ETF اتریوم جلو نخواهد رفت. در حالی که دلیل این تغییر ناگهانی ناشناخته است، اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، معتقد است که نیروی محرکه در پس این تصمیم، “جنگ کارمزد” جاری در بازار است که سودآوری را برای ناشران دشوارتر می کند.

مرتبط با

مکس کایزر پیش بینی حماسی بیت کوین را برای رئیس جمهور سابق السالوادور “جدید” فاش کرد

شنبه، اول ژوئن آغاز دومین دوره ریاست جمهوری نایب بوکله به عنوان رئیس جمهور السالوادور و ادامه تلاش های پیشگام دولت او برای پذیرش ارزهای دیجیتال بود. به عنوان یادآوری، این کشور در سپتامبر 2021 بیت کوین را به عنوان ارز قانونی به رسمیت شناخت. پس از انتشار اخبار، مکس کایزرعلاقه مندان برجسته بیت کوین و مشاور رئیس جمهور برای ارسال پست به پلتفرم X رفتند حدس او برای دوره دوم بوکله. کایزر معتقد است که ثروت السالوادور توسط افرادی که گره های بیت کوین خود را اداره می کنند، کنترل می شود. علاوه بر این، رئیس جمهور ابتکاراتی را پیشنهاد خواهد کرد که به شهروندان اجازه می دهد تا آنچه را که دوست دارند جمع آوری کنند. این پیش‌بینی همچنین بیان می‌کند که Bukele قرارداد اجتماعی را دوباره اختراع کرده و کشور را با اقتصاد دایره‌ای متمرکز بر BTC اداره خواهد کرد. کایزر در پایان پست خود نوشت که السالوادور بدون بدهی خواهد بود و از انرژی زمین گرمایی و آتشفشانی خود برای قدرت استخراج بیت کوین استفاده خواهد کرد و هدف آن کنترل 10 درصد هش ریت جهانی است.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید