شیبا اینو مانور حماسی را با افزایش قیمت SHIB به 0.00001 دلار انجام داد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک چرخش فوق‌العاده، Shiba Inu (SHIB) پس از جهش بیش از 6 درصدی برای حمایت از احساسات صعودی گسترده‌تر در بازار، اکنون در مسیر بهبود چشمگیر قرار دارد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت این توکن در حال حاضر 0.000009143 دلار است و ارزش بازار آن 5،394،788،399 دلار است.

رشد شیبا اینو در چند هفته گذشته ناپایدار بوده است، اما کار ساده شده است: غلبه بر سطح قیمت 0.00001 دلار. رشد نامنظم قیمت را به پایین‌ترین سطح هفتگی و ماهانه 0.0000088 دلار رساند، و این افزایش ناگهانی را به یک محرک اصلی تبدیل کرد که پرتو عظیمی از امید را به سرمایه‌گذارانی که در حال حاضر روندهای آن را زیر نظر دارند فرستاد.

تلاش برای بازآزمایی سطح 0.00001 دلار توسط تکنیک های آن همانطور که در نمودار روزانه SHIB/USD مشاهده می شود تقویت می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در 48 قرار دارد که از 43 در ابتدای هفته افزایش یافته است. این روند تغییر را نشان می دهد زیرا سرمایه گذاران اکنون پتانسیل جمع آوری مجدد سکه را دارند.

نمودار روزانه SHIB/USD از طریق TradingView

قیمت توکن نیز در حال حاضر زیر میانگین متحرک 50 روزه معامله می شود که بر روند نزولی ادامه دار در بازار تاکید دارد. یک تغییر عمده در روند بلندمدت در حال اشاره است، که نشان می دهد گاوهای SHIB باید به زودی تعادل را پیدا کنند.

تبدیل موفقیت های کوچک به رشد بزرگ

Shiba Inu مقدار زیادی از زمان و تلاش توسعه دهندگان خود را صرف تبدیل این پروتکل از یک میم کوین به ارزی کرده است که ابزار شدیدی را از طریق Shibarium ارائه می دهد.

همانطور که بسیاری مشاهده کردند، یک روند نگران کننده این است که Shibarium دارای فعالیت بسیار زیادی است اما رشد بسیار کمی در SHIB منعکس می شود. با امضای منظم نقاط عطف جدید در تعداد کل معاملات و تولید بلوک، انتظارات وجود دارد که SHIB در بلندمدت به این رشد دست یابد.

شاید ادغام بالقوه یک پورتال در حال سوخت بتواند وضعیت قیمت SHIB را در دراز مدت کاملاً تغییر دهد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید