Shiba Inu Leader جامعه SHIB را با اولین دیدار و استقبال از رویداد غافلگیر کرد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک اعلامیه غیرمنتظره و هیجان انگیز، شیتوشی کوساما، رهبر ملقب به شیبا اینو، به ایکس (توئیتر) رفت تا اولین دیدار و خوشامدگویی خود را اعلام کند و سر و صدایی در جامعه SHIB ایجاد کرد. این رویداد در غرفه رسمی IVS Shiba Inu در کیوتو برگزار خواهد شد و لحظه مهمی را برای جامعه رقم خواهد زد.

کوساما این خبر را در توییتی اعلام کرد: “فردا حوالی ظهر شما را در اولین ملاقات و مراسم استقبال در غرفه رسمی IVS Shiba Inu می بینم. از دیدار با همه شما در کیوتو هیجان زده هستم.” این پیام بلافاصله در جامعه SHIB طنین انداز شد و موجی از واکنش ها از شگفتی تا انتظار مشتاقانه را ایجاد کرد.

مرتبط با

واکنش جامعه بلافاصله بود و یکی از اعضا با ابراز تعجب و کنجکاوی گفت: “آیا این شبیه دیدن شماست؟ غرفه G24 بسیار شلوغ خواهد بود.” این احساس در جامعه طنین انداز شد و بسیاری ابراز اشتیاق برای ملاقات با چهره پشت نام “Shytoshi Kusama” کردند.

این هیجان فقط به اعضای جامعه محدود نمی شد. لوسی، یکی از اعضای تیم شیبا اینو، به توییت کوساما با یک GIF پاسخ داد که روحیه او را کاملاً تسخیر کرد – هیجان و شادی خالص. این نشان می دهد که این رویداد نه تنها نقطه عطفی برای جامعه خواهد بود، بلکه یک جشن برای تیم پشت Shiba Inu نیز خواهد بود.

رویای شیتوشی کوساما محقق شد

شیتوشی کوساما در پست قبلی X در مورد برنامه های خود برای سفر به ژاپن صحبت کرد. رهبر شیبا اینو از این دیدار به عنوان “رویایی به حقیقت پیوست” استقبال کرد و گفت که قصد دارد با “روشن ترین ذهن ها” در ژاپن دیدار کند تا در مورد آینده شیبا اینو، انتقال از وب 2 به وب 3 و سایر موضوعات مرتبط گفتگو کند.

مرتبط با

در حالی که جامعه برای این رویداد مهم آماده می شود، هوا مملو از انتظار است. این فرصتی برای علاقه مندان به SHIB برای ارتباط و علاقه مندان برای یادگیری خواهد بود. این دیدار و احوالپرسی می‌تواند آغاز فصل جدیدی برای شیبا اینو باشد، زیرا او همچنان جایگاه خود را در دنیای ارزهای دیجیتال پیدا می‌کند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید