Shiba Inu Leader ارتقاهای عمده ای را برای SHIB و اکوسیستم Shibarium اعلام کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، ارتقای عمده بعدی را برای اکوسیستم های شیبا اینو و شیباریوم اعلام کرده است.

در آخرین شماره مجله SHIB، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu نگاهی دزدکی به آنچه در Shibarium و اکوسیستم SHIB به‌طور کلی می‌آید، ارائه کرد. کوساما در پست خود با عنوان “رونمایی از SHEboshis و برخی به روز رسانی های دیگر”، پیشرفت های عمده ای را که پروژه Shiba Inu در روزهای آینده انجام خواهد داد، شرح می دهد.

کوساما با گفتن اینکه در سه ماهه اول سال 2024، شیبا اینو تا کنون استراتژی خود را ادامه داده است تا شیباریوم را به پایتخت میم جهان تبدیل کند و آنچه را که بسیاری آن را دولت شبکه می‌نامند با زمان‌بندی عالی بسازد.

سال 2024 با مفهوم “Shib” برای سرویس نام جهانی Shib با همکاری D3، پیشرفت‌های SHIB Metaverse برای فناوری‌های جدید فضایی و ارتقاء هوش مصنوعی با شریک Shiba Inu، Bad Idea، با یک نکته مثبت آغاز شد. کوساما می گوید که Shiba Inu به تازگی شروع شده است، “همه چیز بسیار آرام است، اما مدت زیادی دوام نخواهد آورد.”

در آینده، Shiba Inu آزمایش جدیدی به نام “THE SHEboshis”، همتای زن شیبوشی ها و هیبرید NFT، برای آزمایش استاندارد 404 Eth روی اتریوم راه اندازی خواهد کرد.

کوساما همچنین خاطرنشان کرد که انحصار دارندگان LEASH و Shiboshis نیز در طراحی قطره در نظر گرفته شده است، و آن را برای دومی قابل بحث و برای اولی منحصر به فرد می کند.

به گفته توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu، این آزمایش به جذب نقدینگی در Eth و آوردن آن به Shibarium کمک می‌کند، زیرا بلافاصله پس از راه‌اندازی، SHEboshis و شیبوشی‌های همکارشان به Shibarium متصل خواهند شد.

علاوه بر این، به عنوان بخشی از انتشار ShibaSwap 1.5 در Shibarium (به زودی به 2.0 ارتقا دهید)، بسیاری از توکن ها و پروژه های دیگر به Shibarium متصل خواهند شد.

کوساما همچنین به تعدادی به‌روزرسانی برای Shiba Eternity اشاره می‌کند و می‌گوید که این بازی در حال ارتقا است تا باگ‌ها و مشکلات تقلبی که برخی از بازیکنان در نسخه‌های iOS و اندروید با آن مواجه شده‌اند برطرف شود.

رهبر Shiba Inu گفت که طراحی فرصت‌های منحصربه‌فرد بازی به برد یا سهام به برد برای دارندگان بازی، هنرمندان و بازیکنان در حال حاضر نهایی شده است و بهترین فرصت درازمدت بازی محسوب می‌شود. موفقیت کوساما پیش‌بینی می‌کند که آزمایش بتا در ماه‌های آینده آغاز خواهد شد، مگر اینکه مشکلات عمده‌ای وجود داشته باشد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید