Shiba Inu هشدار کیف پول بزرگ را برای همه مالکان SHIB صادر می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه شیبا اینو به دلیل افزایش وب سایت های جعلی که برای سرقت سرمایه های کاربران طراحی شده اند، با یک تهدید جدی مواجه است. این کلاهبرداری‌ها که برخی به عنوان ابزارهای پیوند کیف پول پنهان می‌شوند، دارندگان SHIB را هدف قرار می‌دهند که آنها را متقاعد می‌کند که کیف پول‌هایشان را به‌طور جعلی مرتبط کنند.

با توجه به این اطلاعات، Shibarmy Scam Alerts، یک دسته X که برای افشای کلاهبرداری ها اختصاص داده شده است، هشداری را به جامعه Shiba Inu صادر کرده است که مراقب ابزارهای پیوند کیف پول جعلی باشند.

مرتبط با

اخیراً تعداد زیادی وب‌سایت جعلی در فضای ارزهای دیجیتال ظاهر شده‌اند. در این رابطه، دارندگان Shiba Inu باید بدانند که هیچ دلیل قانونی برای اتصال کیف پول خود به هر وب سایتی برای همگام سازی کیف پول خود با شبکه، پر کردن پاداش ها یا رفع مشکلات استخر نقدینگی وجود ندارد. این توابع نیازی به پیوندهای وب سایت خارجی ندارند و هر سایتی که خلاف آن را نشان دهد کلاهبرداری است.

Shibarmy Scam Alerts تکرار می‌کند که هیچ وب‌سایتی وجود ندارد که صاحبان Shiba Inu نیاز به اتصال به آن داشته باشند تا بتوانند کیف پول‌های خود را با شبکه همگام‌سازی کنند، پاداش‌ها را دوباره پر کنند یا مشکلاتی را که ممکن است در مورد استخر نقدینگی خود با آن مواجه شوند حل کنند.

مرتبط با

حساب X متمرکز بر شیبا اینو نکاتی را در مورد اینکه چگونه اعضای انجمن شیبا اینو می توانند از خود در برابر چنین کلاهبرداری هایی محافظت کنند، به اشتراک می گذارد، که شامل تأیید مشروعیت یک وب سایت قبل از اتصال کیف پول آنها می شود.

صاحبان Shiba Inu همچنین باید مطمئن شوند که از پیوندهای رسمی از منابع قابل اعتماد استفاده می کنند. همچنین به عنوان یک اقدام احتیاطی، اعضای انجمن شیبا اینو باید خود را در جریان آخرین هشدارها و هشدارهای تیم شیبا اینو قرار دهند. به اشتراک گذاری اطلاعات مرتبط با اعضای جامعه نیز می تواند به جلوگیری از ضررهای احتمالی کمک کند.

در نهایت، نکته کلیدی برای جامعه شیبا اینو این است که هوشیار و محتاط بمانند. و قبل از اتصال کیف پول خود به هر سایتی همیشه باید مشروعیت سایت را بررسی کنند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید