Shiba Inu Insider یادآورهای مهمی را با انجمن SHIB به اشتراک می گذارد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لوسی، عضو تیم شیبا اینو، در توییت اخیر یادآور مهمی به جامعه SHIB ارائه کرد: توکن مورد انتظار Treat هنوز منتشر نشده است.

لوسی تصویری از گیم‌پلی شیبا ابدیت را توییت کرد و جامعه شیبا اینو را با پرسیدن این سوال مورد کنایه قرار داد: “آیا شیبوشی در اطراف وجود دارد؟ آیا فعالانه به دنبال خوراکی‌هایی برای شیب هستید؟ جنگنده شما برای درمان کدام است؟”

با این حال، لوسی به جامعه شیبا اینو یادآوری می کند که Treat Token هنوز منتشر نشده است. این یادآوری بسیار مهم است زیرا کلاهبرداران اغلب از انتظارات و هیجان زیاد در جامعه رمزنگاری برای راه اندازی حملات فیشینگ، فروش توکن های جعلی و سایر فعالیت های مخرب استفاده می کنند. تیم شیبا اینو با یادآوری به جامعه که هنوز توکن Treat منتشر نشده است، قصد دارد خطر چنین کلاهبرداری هایی را کاهش دهد.

در حالی که جامعه منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد نشانه TREAT است، اعضا تشویق می‌شوند از طریق کانال‌های رسمی مطلع شوند.

مرتبط با

یادآوری اعضای تیم شیبا اینو، فراخوانی برای هوشیاری و صبور ماندن است و اطمینان حاصل می‌کند که با همان شور و شوق و حمایتی دریافت می‌شود که با راه‌اندازی توکن TREAT مترادف با جامعه شیبا اینو شد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB با 0.79 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.00002161 دلار رسیده است. طبق گفته شرکت تحلیل زنجیره ای Santiment، شیبا اینو به ویژه صعودی است.

از 27 می، 10 کیف پول بزرگ صرافی در شبکه شیبا اینو 2.4 درصد کاهش یافته است. سانتیمنت افزود: کاهش عرضه ارز باید نشانه خوبی برای معامله گران صعودی تلقی شود.

در اخبار دیگر، پلتفرم تحویل غذا Web3 DevourGO اکنون SHIB را با یکپارچه سازی Coinbase Commerce می پذیرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید