Shiba Inu Insider به روز رسانی اصلی Shiba Eternity را منتشر کرد. چه خبر؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از به‌روزرسانی اخیر یکی از اعضای کلیدی تیم در شیبا ابدیت، جامعه شیبا اینو غرق در انتظار است.

لوسی، عضو تیم شیبا اینو، در توییتی توضیح داد که از بازی کارتی کلکسیونی شیبا اینو، شیبا ابدیت چه انتظاری باید داشت.

“بازی Shiba Eternity Play-to-Earn (P2E) به Shibarium آمد” لوسی فوق الذکر. کاربران می‌توانند با انجام بازی، توکن‌های TREAT کسب کنند و در هر تراکنش از BONE استفاده می‌شود و مقداری SHIB سوزانده می‌شود. در حالی که این هیجان ادامه دارد، لوسی به جامعه هشدار می دهد که این ابتکار هنوز راه اندازی نشده است.

برای برنده شدن در بازی P2E، کاربران به Shiboshis و SHEB مرتبط با Sheboshis نیاز دارند و در پرورش آینده شرکت خواهند کرد. پرورش ممکن است منجر به فرزندان جدید، بالقوه DN404 شود. لوسی همچنین تاکید کرد که افراد بیشتری به شبوشیس می آیند، اما جزئیات هنوز علنی نشده است.

تیم Shiba Inu Games دائماً در حال بهبود است، از تنظیمات بصری گرفته تا رفع اشکال. این تیم تعهد خود را به بهبود بازی Shiba Eternity بر اساس بازخورد جامعه و معیارهای عملکرد نشان داده است.

طی ماه گذشته، Shiba Eternity تحت برخی به‌روزرسانی‌هایی قرار گرفته است که برای بهبود جنبه‌های اجتماعی و جنگی و همچنین ثبات کلی بازی طراحی شده‌اند. به روز رسانی 1.2.6 محدودیتی به قابلیت Rampage اضافه کرد. لازم بود او قبل از فعال شدن نوبت خود را صبر کند و یک تاخیر استراتژیک را معرفی کند که بازیکنان باید آن را مدیریت کنند.

تیم Shiba Inu Games همچنین یک ارتقاء بزرگ دیگر را برای “Shiba Eternity” در ماه آوریل منتشر کرد. آخرین نسخه، 1.2.7، دارای پیشرفت های قابل توجهی با هدف افزایش تعامل بازیکن و عمق استراتژیک است. این آپدیت بر تقویت پیوندهای اجتماعی بین بازیکنان و گسترش عناصر استراتژیک بازی تمرکز دارد.

در میان این ارتقاها، انتظارات برای نسخه Play-to-Earn Shiba Eternity در حال افزایش است و تیم به پیشرفت در این زمینه اشاره می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید