صاحبان Shiba Inu اکنون می توانند هزینه های تحویل را با SHIB پرداخت کنند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shiba Inu (SHIB)، دومین میم کوین بزرگ صنعت کریپتو، اکنون می‌تواند برای تکمیل پرداخت برای خدمات تحویل غذا Web3 استفاده شود. به گزارش Devour که از موفقیت آمیز بودن تراکنش در شعبه X خبر داد، سفارش غذا از طریق DevourGO انجام شد.

آیا پرداخت تحویل غذا یک معامله تاریخی است؟

به گفته DevourGO، این معامله می تواند تاریخی باشد زیرا این اولین بار است که سفارش تحویل غذا با شیبا اینو پرداخت می شود. در این پست آمده است: “آیا این اولین سفارش تحویل غذا با $SHIB بود؟ DevourGO اکنون $SHIB را با ادغام Coinbase Commerce ما می پذیرد. ما اولین خرید را انجام دادیم، نفر بعدی کیست؟”

مرتبط با

در حالی که نمی توان تأیید کرد که آیا این تراکنش واجد شرایط تحویل غذای ممتاز است که توسط SHIB پرداخت می شود، این به وضوح نشان دهنده افزایش پذیرش توکن با مضمون سگ است. مهمتر از آن، صاحبان شیبا اینو می توانند به راحتی قبض های غذای خود را با استفاده از توکن های خود تسویه کنند.

Devour اخیراً با Coinbase Commerce همکاری کرده است تا یک گزینه پرداخت رمزنگاری یکپارچه را برای میلیون ها کاربر در برنامه DevourGO ارائه دهد. به لطف این مشارکت، دارندگان حساب کیف پول می توانند قبوض غذا را به راحتی یا از طریق پلتفرم Coinbase پرداخت کنند.

شلی روپل، مدیر عامل Devour، شراکت با کوین‌بیس را به‌عنوان یک برد-برد برای هر دو طرف توصیف کرد، با توجه به اینکه کاربران کریپتو اکنون راحتی مورد نظر خود را دارند و رستوران‌ها اکنون راه جدیدی برای دستیابی به پایگاه مشتریان رو به رشد و دانش فنی دارند.

مزایای رو به رشد شیبا اینو

به ویژه SHIB به دلیل شناخت گسترده تر از کاربرد آن در تجارت دنیای واقعی، یک برد دیگر در بین آلت کوین ها به دست آورده است.

مرتبط با

این احتمالاً به دلیل افزایش تقاضا برای توکن، ارزش را افزایش می دهد. داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که SHIB در حال حاضر 0.32 درصد رشد کرده و به 0.00002153 دلار رسیده است، شواهدی که نشان می‌دهد فاندامنتال صعودی اخیر می‌تواند به احیای مجدد آن دامن بزند.

جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال این را به عنوان یک نقطه عطف نه تنها برای SHIB بلکه برای کل اکوسیستم از نظر مقبولیت سایر میم کوین ها در آینده نزدیک دید.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید