شیبا اینو موفقیت عظیمی را که توسط توکن BONE به دست آمده را برجسته می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • عملکرد بازار BONE
  • SHIB با سرعت بسیار بالایی می سوزد

حساب رسمی شیبا اینو در شبکه اجتماعی X/Twitter اعلامیه بزرگی را برای کل جامعه SHIB اعلام کرد. این به دلیل آخرین نقطه عطف مهمی است که توکن گاز Shibarium Bone ShibaSwap (BONE) در این هفته به آن دست یافت.

طبق این توییت، BONE بیشترین رای را در MarketCoinpedia دریافت کرد و نامزدی “انتخاب شماره 1 شخص” را به خود اختصاص داد.

توییت SHIB تاکید کرد که این به لطف حمایت فوق العاده ارتش شیبا اینو امکان پذیر است.

عملکرد بازار BONE

با وجود لیست های اخیر گزارش شده و سایر موفقیت های BONE، قیمت توکن رو به کاهش بوده است. طی 24 ساعت گذشته، BONE کاهش شدید 14.85 درصدی را تجربه کرده است، از 0.8578 دلار به 0.7304 دلار کاهش یافته است، جایی که در زمان نوشتن این مقاله معامله می شد.

یکی از لیست های قابل توجهی که BONE اخیراً به دست آورده است، فهرستی بود که حدود یک ماه پیش توسط صرافی برتر Gate.io انجام شد. این پلتفرم قابلیت های معاملاتی BONE را گسترش داد و آن را به لیست معاملات اعتباری اضافه کرد و همچنین آن را به عنوان یک دارایی رمزنگاری قابل وام برای مشتریان خود در دسترس قرار داد.

SHIB با سرعت بسیار بالایی می سوزد

میزان سوختگی SHIB از صبح دیروز به شدت افزایش یافته است. طی 24 ساعت گذشته، این معیار کلیدی 2355 درصد افزایش یافته است. این امر به دلیل افزایش تعداد سکه های میم سوخته به 110384799 SHIB امکان پذیر شد.

رکوردی که در بالا ذکر شد در نیم دوجین سوختگی به دست آمد. بزرگترین آنها 105,469,546 Shiba Inus را به آدرس های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل کرد. دو بزرگ‌ترین انتقال، 3,370,930 و 1,306,865 SHIB را انجام دادند. هر دو قبل از معامله 105 میلیونی رخ داده اند.

طبق همین منبع داده، در ماه مارس، تیم Shiba Inu به همراه جامعه موفق شدند 15,644,329,668 میم سکه SHIB را از بین ببرند که منجر به افزایش 2,230 درصدی در نرخ رایت ماهانه شد.

با این حال، بیشتر آن توسط تیم SHIB نابود شد. در 18 اسفند 13610153841 پول سینه به نانوایی مجازی فرستادند. علاوه بر SHIB، آنها همچنین تعدادی ژتون BONE و LEASH را سوزاندند.

تمام این سوختگی های تیم SHIB با هزینه های گاز پرداخت شده در Shibarium و BONE امکان پذیر شد. تیم برخی از اینها را به SHIB و LEASH تبدیل کرده و آنها را سوزاند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید