شیبا اینو از صلیب سرخ بریتانیا پشتیبانی می‌کند، کارشناس ارشد می‌گوید ETF‌های اتریوم تا ۲ ژوئیه تأیید می‌شوند، نهنگ‌های بیت‌کوین وحشی می‌شوند: خلاصه اخبار کریپتو از U.Today


U.Today سه خبر پر صحبت آخر هفته گذشته را آماده کرد.

شیبا اینو (SHIB) از صلیب سرخ بریتانیا حمایت می شود

طبق یک خبر اخیر مقاله توسط پورتال خبری شیب دیلی، ارز دیجیتال میم شیبا اینو حمایت به دست آورد از صلیب سرخ بریتانیا؛ اکنون سازمان بشردوستانه در سراسر جهان SHIB را به عنوان ارز اهدایی می پذیرد. این به لطف همکاری صلیب سرخ بریتانیا با Giving Block، پلتفرمی که در کمک های ارزهای دیجیتال برای سازمان های غیرانتفاعی تخصص دارد و از توکن با مضمون سگ همراه با سایر دارایی های دیجیتال محبوب پشتیبانی می کند، امکان پذیر شد. کاربرانی که انتخاب می کنند شیبا اینو خود را به صلیب سرخ اهدا کنند، می توانند این کار را از طریق بلوک اهدایی با هزینه تقریباً 1٪ تا 3.9٪ بسته به مبلغ انجام دهند. مبلغ اهدایی هر هفته به صلیب سرخ بریتانیا ارسال می شود. به رسمیت شناختن شیبا اینو به عنوان یک شکل معتبر از اهدا، بر کاربرد و پذیرش رو به رشد آن تاکید دارد.

مرتبط با

کارشناس برتر نشان می دهد که ETF های اتریوم تا 2 جولای تایید می شوند

به دنبال یک نکته اخیر از رئیس SEC، گری جنسلر، تنظیم کننده می تواند تایید کند در فرم‌های S-1 برای ETF‌های نقطه‌ای اتریوم، بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی‌های خود را درباره زمان وقوع این پیشرفت بزرگ «در تابستان امسال» به اشتراک گذاشتند. اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ نیز به این گروه پیوست. در آخرین x پستبالچوناس پیشنهاد کرد که تاریخ احتمالی برای تایید فرم ثبت نام S-1 می تواند 2 جولای باشد. این تحلیلگر خاطرنشان کرد که کارکنان SEC اخیراً نظرات جزئی در مورد فرم ها را برای صادرکنندگان ارسال کرده و در عرض یک هفته درخواست پاسخ داده اند. بنابراین، به گفته بالچوناس، احتمال زیادی وجود دارد که تنظیم کننده تصمیم خود را قبل از تعطیلات آخر هفته روز استقلال اتخاذ کند و 2 ژوئیه را محتمل ترین تاریخ برای تصویب قرار دهد.

نهنگ های بیت کوین دیوانه شدند و 4.1 میلیارد دلار بیت کوین را از بین بردند

طبق یک خبر اخیر x پست در 10 روز گذشته توسط علی مارتینز، تحلیلگر معروف رمزارز، نهنگ های بزرگ بیت کوین و ماینرها مقدار حیرت آور بیت کوین را تخلیه کردند. برای نشان دادن این موضوع، مارتینز نموداری از پلتفرم اطلاعاتی بازار Santiment را در پست خود قرار داد. اولین گروه از بازیگران بازار بیش از 50000 بیت کوین به ارزش تقریبی 3.30 میلیارد دلار فروختند. در مقایسه، گروه دوم، استخراج کنندگان BTC، بیش از 1200 بیت کوین به ارزش تقریبی 80 میلیون دلار فروختند. آنها با هم بیش از 4 میلیارد دلار بیت کوین را پاک کردند. ماینرها به طور منظم بیت کوین را می فروشند تا هزینه های عملیاتی را پوشش دهند و سود حاصل از سرمایه گذاری های معدنی خود را نقد کنند. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که بیت کوین به بالاترین سطح محلی جدید می رسد.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید