توسعه دهندگان Shiba Inu بتا شبکه Shibarium L2 را راه اندازی می کنند

توسعه دهندگان Shiba Inu بتا شبکه Shibarium L2 را راه اندازی می کنند


در حالی که توسعه دهندگان تاریخ دقیقی را برای انتشار اعلام نکردند، تیم تکرار کرد که پاسخ به تمام سوالات در مورد بازه زمانی “به زودی” خواهد بود.

توسعه دهندگان توکن با تم سگ Shiba Inu (SHIB) به روز رسانی را منتشر کرده اند تا جامعه را در مورد نسخه بتای آتی Shibarium، یک شبکه لایه 2 که در بالای شبکه اصلی اتریوم اجرا می شود، مطلع کنند.

در اطلاعیه ای، توسعه دهندگان SHIB اطلاعاتی در مورد بلاک چین های لایه 2 به اشتراک گذاشتند و تأکید کردند که Shibarium برای ارائه ابزاری ساخته شده است که به جامعه اجازه می دهد پروژه را بسازد و رشد دهد و چشم انداز بنیانگذار آن را محقق کند. در حالی که برخی معتقدند ایجاد Shibarium راهی برای افزایش قیمت میم توکن است، توسعه دهندگان اعلام کرده اند که این هدف نیست. آنها نوشتند:

“صبر و حوصله کلیدی است و برخی شیباریوم را وسیله ای برای افزایش قیمت ها می دانند، اما این موضوع تمرکز پروژه نیست و هرگز هم نبوده است.”

در عوض، توسعه‌دهندگان اعلام کردند که هدف از به‌روزرسانی جدید زیرساخت آن «انقلابی کردن اکوسیستم شیبا» با حذف موانع ورود برای تراکنش‌های کوچک، افزایش سرعت، اجازه توسعه غیرمتمرکز برنامه‌ها و یکپارچه‌سازی توکن‌های غیرقابل تغییر است.

الان رای بدهید!

به روز رسانی عمده در اعلامیه جدید یکی از ویژگی های درخواستی برای این پروژه است که مکانیزم سوزاندن SHIB است. به گفته توسعه دهندگان، “تمام تراکنش های موجود در شبکه یک مقدار سوزاندن ضمنی برای توکن $SHIB خواهند داشت.” این مکانیسم هر بار که یک تراکنش در شبکه انجام می شود اتفاق می افتد.

در حالی که توسعه دهندگان تاریخ دقیقی را برای انتشار اعلام نکردند، تیم تکرار کرد که پاسخ به تمام سوالات در مورد بازه زمانی “به زودی” خواهد بود.

مربوط: بنیانگذار شیبا اینو، پست های رسانه های اجتماعی را حذف می کند، جامعه را ترک می کند

اعضای جامعه شیبا اینو هیجان خود را از توسعه جدید ابراز کردند. مقداری باور كردن در حالی که انتظارات زیادی در آینده اکوسیستم وجود دارد، دیگران از خواندن به‌روزرسانی جدید این پروژه خوشحال هستند.

در 22 نوامبر، Shytoshi Kusama توسعه‌دهنده SHIB در رسانه‌های اجتماعی گزارش داد که مجمع جهانی اقتصاد (WEF) از این پروژه دعوت کرده است تا برای ایجاد یک سیاست جهانی در متاورس همکاری کند. توسعه‌دهنده تاکید کرد که اگر به صورت زنده اجرا شود، این پروژه با دیگر غول‌های فناوری مانند فیس‌بوک و Decentraland همکاری خواهد کرد تا به WEF در توسعه این سیاست کمک کند.
نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉