توسعه‌دهنده Shiba Inu می‌گوید که می‌خواهد با پروژه‌ای برای «کمک به شکل‌دهی» خط‌مشی فراسویه جهانی WEF کار کند.


Shytoshi Kusama گزارش داد که Shiba Inu می‌تواند با فیس‌بوک و Decentraland از طریق کار بر روی سیاست‌های جهانی متواتر در مجمع جهانی اقتصاد همکاری کند.

رهبر پروژه داوطلبانه و توسعه‌دهنده Shiba Inu که به سادگی با نام «Shytoshi Kusama» شناخته می‌شود، در رسانه‌های اجتماعی گزارش داد که مجمع جهانی اقتصاد یا WEF می‌خواهد با ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم در سیاست جهانی کار کند.

در نظرسنجی که در 22 نوامبر در توییتر ارسال شد، کوساما فوق الذکر WEF با مهربانی از پروژه Shiba Inu (SHIB) دعوت کرده بود تا در مورد “سیاست جهانی MV” همکاری کند. به نظر می رسد توسعه دهنده Shiba Inu به سیاست موجود در متاستور اشاره می کند. کریپتو و بلاک چین گاهی در رویدادهای WEF مورد بحث قرار می‌گیرند، اما ظاهراً مشارکت با یک توکن معروف میم برای این سازمان اولین خواهد بود.

کوساما گفت: بله، جدی می گویم. ما با سیاستگذاران پشت میز خواهیم بود و به شکل گیری سیاست جهانی برای MV همراه با غول های دیگر مانند FB (بای زاک)، سند، دسنترالند و غیره کمک خواهیم کرد.

مربوط: بنیانگذار شیبا اینو، پست های رسانه های اجتماعی را حذف می کند، جامعه را ترک می کند

در زمان انتشار، بیش از 65 درصد از حدود 9500 نفری که توسط کوساما مورد بررسی قرار گرفتند، به همکاری شیبا اینو با DEF رأی مثبت دادند، و تقریباً 10 درصد گفتند که به هر طریقی مهم نیست. کوساما بیش از 861000 دنبال کننده در توییتر دارد.

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro، قیمت SHIB در 12 ماه گذشته نزدیک به 80 درصد کاهش یافته است و در زمان انتشار به 0.000008727 دلار رسیده است.

Cointelegraph با WEF تماس گرفت اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید