Shiba Inu: اطلاعیه مهم درباره بهترین توسعه دهنده SHIB ارسال شده به انجمن Shiba Inu


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکانت “Shibarmy Scam Alert” (@susbarium) در پلتفرم X هشداری را به جامعه جهانی SHIB صادر کرده است زیرا کلاهبرداران همچنان به جعل هویت اعضای تیم توسعه SHIB ادامه می دهند.

این بار، یک حساب کاربری در شبکه های اجتماعی که جعل هویت کال ضائریا، یکی از توسعه دهندگان برجسته SHIB است، در تلگرام مشاهده شد.

هشدار کلاهبرداری و هشدار به جامعه صادر شد

«هشدار کلاهبرداری Shibarmy» به جامعه SHIB یادآوری کرد که وقتی جعل‌کاران/کلاهبرداران حساب‌های جعلی ایجاد می‌کنند، هدف آنها ارائه اطلاعاتی است که کاربران را گمراه کند و آنها را نسبت به پروژه شک کند. علاوه بر این، کلاهبرداران به دنبال گمراه کردن آن‌ها به سمت وب‌سایت‌های جعلی و گرفتن جزئیاتی در مورد زندگی کاربران هستند که سپس می‌توانند به طور مخرب علیه آن‌ها استفاده کنند.

حساب ضد کلاهبرداری بر اهمیت ارتباط با اعضای تیم رسمی تأکید کرد و به کاربران یادآوری کرد که هیچ‌کس از تیم رسمی SHIB از طریق DM با آنها تماس نخواهد گرفت یا از آنها نمی‌خواهد کیف پول یا اطلاعات شخصی خود را پیوند دهند.

هشدار توکن TREAT

دو روز پیش، همان منبع ذکر شده در بالا، هشدار کلاهبرداری دیگری در مورد TREAT، توکن مورد انتظاری که در بالای بلاک چین Shibarium ساخته می‌شود و پس از راه‌اندازی راه‌حل لایه 3 را تامین می‌کند، صادر کرد.

این یک پست یادآوری بود که تیم SHIB هنوز رسماً TREAT را منتشر نکرده است، علیرغم ادعاهای اخیر بر خلاف این. حساب ضد کلاهبرداری به ارتش SHIB هشدار می دهد که “تا زمانی که TREAT برای انتشار توسط منابع قانونی تایید نشده است از انجام هرگونه تراکنش یا سرمایه گذاری مرتبط با TREAT خودداری کند” و از مشارکت در هر گونه فعالیت غیرمجاز مرتبط با TREAT خودداری کند.

SHIB در حال افزایش است

در توسعه دیگری، حساب Shibburn افزایش قابل توجهی در نرخ سوختن SHIB، یک معیار کلیدی، در اوایل امروز گزارش داد. افزایش 19.64 درصدی در 24 ساعت گذشته به دست آمد و در مجموع 5,862,502 توکن SHIB به آدرس‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شد و از عرضه خارج شد.

دو بزرگترین سوختگی در اینجا 3,285,122 و 1,010,509 SHIB بودند. در مجموع 410,726,111,151,270 نفر توسط تیم و کاربران SHIB سوزانده شده اند. توسعه دهندگان Shiba Inu به سوزاندن چندین میلیارد سکه میم در سال جاری و تا پایان سال 2023 کمک کرده اند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید