Shiba Inu: هشدار مهم تلگراف برای صاحبان SHIB صادر شد، در اینجا دلیل آن است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از هشدار مهم در مورد افزایش تعداد کلاهبرداری ها در تلگرام، از جامعه شیبا اینو خواسته شده است که مراقب باشند.

کلاهبرداران با جعل هویت حساب‌های رسمی توییتر اکوسیستم شیبا اینو در تلگرام، به‌ویژه حساب‌های مرتبط با Shibarium و Treat، سعی در فریب و کلاهبرداری از کاربران دارند.

کلاهبرداران از محبوبیت اکوسیستم شیبا اینو با ایجاد حساب‌های جعلی تلگرامی که جعل نام‌های کاربری رسمی شیبا اینو ایکس (توئیتر) هستند، استفاده می‌کنند.

این حساب‌های جعلی نام‌هایی مشابه حساب‌های رسمی Shiba Inu X دارند و هدفشان این است که کاربران را گمراه کنند تا تصور کنند در پروژه‌های قانونی Shiba Inu مشارکت دارند، بنابراین اعتماد آنها را جلب کرده و به طور بالقوه دارایی‌هایشان را به سرقت می‌برند.

با توجه به این اطلاعات، Shibarmy Scam Alerts یا @susbarium، یک حساب X اختصاص داده شده به افشای کلاهبرداری‌ها، هشداری امنیتی برای جامعه Shiba Inu صادر کرده است تا مراقب حساب‌های جعلی تلگرام باشند زیرا کلاهبرداران جعل هویت حساب‌های رسمی اکوسیستم Shiba Inu هستند.

با توجه به اکانت متمرکز شیبا اینو X، چای شیبا اینو اکانت های @Shibariumnet و @Treatsforshib را روی X اجرا می کند. داستان در تلگرام متفاوت است زیرا این حساب ها توسط کلاهبرداران اداره می شوند.

مرتبط با

از جامعه شیبا اینو خواسته می شود در تعامل با اکانت های تلگرام مراقب و محتاط باشند. آنها باید همیشه هویت و همچنین اطلاعیه ها یا پیشنهادات وب سایت رسمی Shiba Inu و حساب های X را تأیید کنند. آنها همچنین هرگز نباید اطلاعات شخصی، کلیدهای خصوصی یا عبارات کلیدی کیف پول را برای کسی که ادعا می کند نماینده شیبا اینو است فاش کنند. زیرا نمایندگان رسمی هرگز چنین اطلاعات حساسی را درخواست نمی کنند.

همانطور که گزارش شده است، تیم Shiba Inu در حال انجام ایردراپ های نمادین نیست و هیچ هدیه ای در آینده نزدیک برنامه ریزی نشده است. بنابراین، از جامعه SHIB درخواست می شود که نسبت به چنین ادعاهایی تردید داشته باشند.

به طور کلی، پیام کلیدی این است که ایمن بمانید، هرگز روی پیوندهای مشکوک کلیک نکنید و از به اشتراک گذاری کلیدهای کیف پول یا اطلاعات شخصی با کسی خودداری کنید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید