Shiba Inu: هشدار مهم به دنبال این روند هشدار دهنده به انجمن SHIB ارسال شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه شیبا اینو در پی روند نگران کننده اضافه شدن اعضا به گروه های تلگرامی بدون رضایت آنها هشداری دریافت کرده است.

هشدارهای کلاهبرداری Shibarmyحساب

گزارش هایی مبنی بر اضافه شدن اعضای جامعه شیبا اینو به گروه های مختلف تلگرامی منتشر شده است که قصد عضویت در آنها را نداشتند. این گروه ها که اغلب به عنوان کانال های رسمی شیبا اینو ظاهر می شوند، بخشی از فعالیت های کلاهبرداری هستند که جامعه SHIB را هدف قرار می دهند.

کلاهبرداران هویت حساب‌های شیبا اینو قانونی را جعل می‌کنند و سرمایه‌گذاران را با وعده‌های جعلی مانند ایردراپ، هدایا و سکه‌های رایگان جذب می‌کنند. آن‌ها از تاکتیک‌های پیچیده استفاده می‌کنند تا به عنوان کانال‌های اجتماعی واقعی ظاهر شوند، که تشخیص کلاهبرداری را کمی دشوار می‌کند.

این پیشرفت هشدار دهنده، ناظران امنیتی را بر آن داشته تا هشدارهایی را صادر کنند و راهنمایی هایی را در مورد نحوه محافظت در برابر چنین اقدامات غیرمجاز ارائه دهند. در این راستا، «هشدارهای کلاهبرداری Shibarmy» از دارندگان SHIB می‌خواهد تنظیمات حریم خصوصی تلگرام خود را برای جلوگیری از اضافه شدن گروه‌های غیرمجاز و فقط مخاطبین مورد اعتماد در لیست سفید تنظیم کنند.

در هشداری دیگر، «هشدارهای کلاهبرداری Shibarmy» قویاً به دارندگان SHIB توصیه می کند که آدرس کیف پول اصلی خود را برای ایردراپ ها فاش نکنند. در عوض آنها باید یک گام فعال مانند ایجاد یک آدرس جدید با استفاده از یک عبارت شروع جدید بردارند. این اقدام احتیاطی تضمین می‌کند که دارایی‌های اصلی آن‌ها حتی در صورتی که ایردراپ تقلبی باشد، ایمن است.

برخی از ابتکارات airdrop ممکن است از کاربران بخواهد که دارایی‌ها را برای ادعای جوایز تأیید کنند. در این زمینه، ارزیابی اینکه آیا مزایای بالقوه بر خطرات افشای دارایی‌ها برای وعده توکن‌های رایگان بیشتر است یا خیر، ممکن است حیاتی باشد.

از سوی دیگر، Shiba Inu با فروش توکن منتشر نشده خود TREAT به سرمایه گذاران غیر آمریکایی مانند Polygon Ventures، Animoca Brands و دیگران، 12 میلیون دلار به دست آورد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید