شیبا اینو رشد شیباریوم را به عنوان نقطه عطف اصلی جشن می گیرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توییتی جدید، شیبا اینو محلول لایه 2 رشد باورنکردنی شیباریوم را جشن می گیرد. هندل رسمی SHIB X نموداری را به اشتراک گذاشت که رشد تراکنش های Shibarium را نشان می دهد که اکنون به 300 میلیون رسیده است.

شیبا اینو در توضیح این نقاشی نوشت: “SHIBARMY شیباریوم را به ارتفاعات جدیدی می برد. این ترن هوایی واقعاً فقط یک جهت دارد: بالا.”

Shibarium بر روی اتریوم با هدف کاهش کارمزد تراکنش برای کسانی که در اکوسیستم شیبا شرکت می کنند توسعه داده شد. اتریوم علیرغم اینکه یکی از امن ترین بلاک چین های موجود است، با مشکلاتی از جمله هزینه های بالای گاز مواجه است.

شیباریوم دارای مکانیزم سوزاندن SHIB نیز می باشد

Shibarium پس از ماه ها توسعه و آزمایش توسط تیم و انجمن Shiba Inu رسماً در آگوست 2023 در شبکه اصلی راه اندازی شد و از آن زمان شاهد رشد فوق العاده ای در کل تراکنش ها بوده است.

اکنون، تنها پنج ماه پس از راه اندازی، مجموع تراکنش های شیباریوم از مرز 300 میلیون عبور کرده است.

بر اساس گزارش explorer Shibariumscan، تعداد کل تراکنش ها در حال حاضر 304,302,131 است. آدرس های کیف پول در حال حاضر 1,343,792 است که تعداد کل بلاک ها 2,789,983 است.

انتظاراتی برای Shibarium وجود دارد زیرا نه تنها به عنوان یک راه حل مقیاس پذیر برای Shiba Inu بلکه به عنوان یک پلت فرم برای نوآوری و همکاری عمل می کند. Shibarium به عنوان پایه‌ای برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps)، از جمله Shib: The Metaverse، Shiba Eternity، و محصولات، پروژه‌ها، پلتفرم‌ها و خدمات مختلف دیگر در جامعه گسترده‌تر Shiba Inu عمل می‌کند.

در این رابطه، لوسی، عضو تیم SHIB نیز انتظارات را به اشتراک می گذارد. لوسی در توییتی نوشت: “شیباریوم فقط یک کودک است. پروژه های جدید بسیار زیادی در پس زمینه در حال توسعه هستند؛ نه تنها یک، بلکه بسیاری که دیر یا زود شما را شگفت زده خواهند کرد.”

در همین حال، سوختگی شیبا اینو به پیشرفت خود ادامه می دهد. لوسی این خبر هیجان انگیز را به اشتراک گذاشت که مجموعه Shibdream NFT اخیراً 100 میلیون SHIB سوزانده است. به گزارش شیبرن، در 24 ساعت گذشته در مجموع 146 میلیون و 261 هزار و 497 توکن SHIB در پنج تراکنش سوزانده شده است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید