تحلیلگر حقوقی: شیبا اینو سومین سالگرد سوزاندن 410 تریلیون SHIB Vitalik Buterin را جشن می گیرد، ریپل قیمت XRP را سرکوب نمی کند: خلاصه اخبار کریپتو از U.Today


در اینجا سه ​​خبر مهم U.Today در روز گذشته آورده شده است.

شیبا اینو سه سال از حماسه سوزاندن 410 تریلیون SHIB ویتالیک بوترین را جشن می گیرد.

در پست اخیر، تیم پشت سر شیبا اینو رسمی مورد بحث قرار گرفت دنبال کنندگان برای بزرگداشت یک تاریخ مهم در تاریخ پروژه. سه سال پیشدر می 2021، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، 410 تریلیون توکن SHIB (به ارزش حدود 6.7 میلیارد دلار در آن زمان) را به یک کیف پول مرده ارسال کرد و آنها را برای همیشه از گردش خارج کرد. این مقدار انبوه توکن‌های میم بخشی از هدیه‌ای بود که توسط بنیانگذار شیبا اینو ریوشی به بوترین داده شد و 50 درصد از کل عرضه SHIB را برای او فرستاد. مبلغ SHIB 410 تریلیون 90 درصد از مبلغ ارسال شده به بوترین را نشان می دهد. بنیانگذار اتریوم تصمیم گرفت 10 درصد باقیمانده را به امور خیریه اهدا کند. پست ادای احترام شیبا اینو در حساب رسمی X توجه زیادی از طرفداران SHIB را به خود جلب کرد و 270,000 بازدید و 2,100 لایک به دست آورد. این نشان می دهد که جامعه SHIB آن لحظه مهم در تاریخ پروژه را فراموش نکرده است.

مرتبط با

تحلیلگر حقوقی ادعا می کند که ریپل قیمت XRP را سرکوب نمی کند

وکیل مدافع، جیمز کی فیلان، که توسعه پرونده Ripple-SEC را از نزدیک دنبال می کند، به روز رسانی در مورد این پرونده ارائه کرد. با توجه به آن به پست الکترونیکیریپل اعمال شد یک پاسخ نامه در حمایت از درخواست SEC مبنی بر مهر و موم اسناد در ارتباط با درخواست قضاوت و تخفیف. ریپل اعلام کرد که دیگر توکن های XRP را از طریق تراکنش های خارج از بورس نمی فروشد. بیل مورگان، تحلیلگر حقوقی و از علاقه مندان به دارایی های دیجیتال، به پست فیلان پاسخ داد: نوشتن گفته می‌شود که بیانیه غول فین‌تک یک “ضربه کوبنده” برای طرفداران FUD است که ادعا می‌کنند ریپل با توزیع توکن‌ها به سرمایه‌گذاران خرده‌فروش، قیمت XRP را سرکوب می‌کند. “ریپل به آنچه باید تا کنون مشخص باشد اشاره می کند. فروش آن او اظهار داشت که مشتریانش بر اساس شواهدی که من دیدم و این اظهاراتی که به دادگاه ارائه کردم تحت تعقیب قرار گرفتند.

مرتبط با

اتریوم (ETH) با ادامه الگوی نزولی گوه، 4100 دلار خواهد شکست

دیروزجِل، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، پیش بینی خود را در مورد مسیر قیمت آتی اتریوم در صفحه X منتشر کرد. با توجه به این ژلدومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار همچنان از الگوی نزولی پیروی می کند. این تحلیلگر سپس خاطرنشان کرد که ممکن است چند روز دیگر نوسانات کمتر از اوج های محلی فعلی قبل از حرکت صعودی بعدی وجود داشته باشد. جِل در پایان پست خود پیشنهاد کرد که برخی از اخبار ETF در هفته آینده می تواند قیمت اتریوم را به بالای 4100 دلار یا حتی به بالاترین حد تاریخ برساند. طبق گزارش CoinMarketCap، اتریوم در زمان نگارش این مقاله با 0.41 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 3760 دلار تغییر می‌کند. با این حال، این دارایی مقاومت قابل توجهی نشان داده است و طی 30 روز گذشته 25.58 درصد افزایش یافته است. این چشم انداز صعودی بیشتر توسط آخرین تحولات نظارتی در مورد ETF های نقطه ای اتریوم در ایالات متحده پشتیبانی می شود.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید