شیبا اینو سومین سالگرد حماسه 410 تریلیون SHIB ویتالیک بوترین را جشن می گیرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

انجمن شیبا اینو (SHIB) یک نقطه عطف بزرگ را جشن می گیرد: سومین سالگرد سوزاندن تاریخی 410 تریلیون توکن SHIB، بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین.

این رویداد که در ماه مه 2021 رخ داد، یک لحظه مهم در تاریخ ارز دیجیتال بود و به طور قابل توجهی عرضه کل آن را به میزان یک کوادریلیون اولیه کاهش داد.

در می 2021، ویتالیک بوترین با سوزاندن 410 تریلیون توکن SHIB، به ارزش تقریبی 6.7 میلیارد دلار در آن زمان، به سرفصل دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شد. این توکن ها بخشی از اهدای پروژه Shiba Inu به بوترین بود که 50 درصد از کل عرضه SHIB را برای او ارسال کرد.

بوترین به جای ذخیره یا فروش توکن‌ها، تصمیم گرفت تا برای همیشه آنها را با فرستادن آنها به کیف پول مرده از گردش خارج کند، فرآیندی که به عنوان سوزاندن شناخته می‌شود. 410 تریلیون SHIB سوزانده شده نشان دهنده 90 درصد از ذخیره SHIB است که توسط بنیانگذار Shiba Inu ریوشی به او هدیه داده شده است.

مرتبط با

بوترین به مسئله سوختگی بسنده نکرد. 10 درصد باقیمانده توکن‌های SHIB برای اهداف خیریه اهدا شد که نشان‌دهنده استفاده خیرخواهانه از ارز دیجیتال تحسین‌شده جهانی است.

با نزدیک شدن به سومین سالگرد این رویداد، جامعه شیبا اینو تأثیر اقدامات بوترین را فراموش نکرده است. سوختگی امروزه نقطه عطفی در تاریخ شیبا اینو محسوب می شود.

شیبا اینو رسمی “او در 31 می ادای احترام می کند. میراث برنز ادامه دارد.”

میراث سوزاندن 410 تریلیون SHIB همچنان بر پروژه Shiba Inu و دنیای ارزهای دیجیتال گسترده تر تأثیر می گذارد. شریک Shiba Inu K9 Finance DAO در تاریخ 31 مه 410 میلیون KNINE را برای بزرگداشت بنیانگذار اتریوم می سوزاند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید