میزان سوختگی Shiba Inu 1072% افزایش یافته است آیا SHIB برای مرحله بعدی آماده است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

شیبا اینو (SHIB) شاهد یک انفجار عظیم در میزان سوختگی بود که در 24 ساعت بیش از 1072 درصد پرش کرد. بر اساس داده‌های Shibburn، این میزان سوختن منجر به حذف 19761244 SHIB از گردش شد.

نمودار سوختگی شیبا اینو. منبع: Shibburn

بررسی واقعیت مهم برای شیبا اینو

در مورد شیبا اینو، هر رشد کوچک در معیارهای کلیدی آن به معنای سود بزرگی برای میم کوین است که قیمت آن تا حد ممکن در چند هفته گذشته کاهش یافته است. طبق داده‌های Cryptorank، شیبا اینو بیش از 32 درصد از ارزش خود را در این ماه از دست داده است. میم کوین در یک ماه گذشته در محدوده بسیار نزدیکی معامله شده است، از بالاترین قیمت 0.00001642 دلار به پایین ترین سطح 0.00002627 دلار.

مرتبط با

با افزایش دوباره در نرخ سوختگی، شیبا اینو ممکن است در نهایت در راه قرار دادن قیمت خود در مسیر بهبود صعودی باشد. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با قیمت 0.00001708 دلار، 1.78 درصد کاهش در 24 ساعت، دست به دست می‌شود. با جهش نرخ سوختگی، نشان می‌دهد که ممکن است چیزی بزرگ برای توکن در کوتاه مدت در راه باشد.

اگرچه Shiba Inu در مسیر پایان ماه ژوئن با نرخ نزولی قرار دارد، به نظر می رسد جولای نویدبخش این توکن باشد. از لحاظ تاریخی، شیبا اینو دو بار از زمان آغاز به کار خود، ژوئیه را با یک نکته مثبت به پایان رسانده است. پس از کاهش عمده ای که در حال حاضر تجربه می کند، ممکن است این روند رشد را در ماه آینده تکرار کند.

موقعیت شیباریوم

در حالی که Shiba Inu برای بهبود قیمت تلاش می کند، از برنامه های مهم در اکوسیستم خود مراجع دریافت می کند. Shibarium میدانی برای رشد تقاضای SHIB است.

مرتبط با

بر اساس داده های بازار، افزایش قابل توجهی در قراردادهای مستقر در این پروتکل وجود داشته است که نشان می دهد برنامه های کاربردی بیشتری در حال ورود به اکوسیستم هستند.

با گذشت زمان، این و سایر نقاط عطف برای شیباریوم ممکن است به زودی باعث افزایش سرسام آور قیمت شیبا اینو شوند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید