نرخ سوختگی شیبا اینو بیش از 1200٪ افزایش می یابد زیرا SHIB Eyes Big Rally


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه شیبا اینو (SHIB) پس از سوزاندن رمز جدیدترین سکه میم محبوب، خوشحال است. داده های سرویس مانیتورینگ Shibburn آشکار می کند میزان سوختگی SHIB تنها در 24 ساعت گذشته 1207.63 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، در این مدت، بیش از 51 میلیون توکن شیبا اینو به آدرس‌های مرده ارسال شد.

Shiba Inu، دومین میم کوین بزرگ از نظر ارزش بازار، به شدت به مکانیسم سوزاندن توکن خود متکی است. این توکن دارای یک منبع در گردش عظیم است، بنابراین برای عرضه کارآمدتر به این رویدادهای سوزاندن توکن عظیم نیاز دارد. علاوه بر این، کاهش عرضه کل SHIB برای اطمینان از کاهش تورم سکه ضروری است.

این عوامل یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که جامعه شیبا اینو عمیقاً درگیر رویدادهای توکن سوزی است. داده‌های Shibburn نشان می‌دهد که جامعه SHIB از عرضه اولیه تا به امروز 410.7 میلیارد توکن سوزانده است. تا لحظه نگارش این مقاله، عرضه در گردش Shiba Inu 582.7 تریلیون است.

شیبا اینو شتاب صعودی پیدا کرده است

جالب توجه است که سوختگی های توکن بزرگ مانند آنچه امروز مشاهده می شود، به قیمت شیبا اینو شتاب صعودی بخشیده است. حتی اگر ما نمی توانیم ببینیم افزایش قیمت بسیار زیادرویدادهای سوزاندن توکن می تواند منجر به افزایش قابل توجهی در قیمت شود. به ویژه قابل توجه است که قیمت SHIB در حال حاضر به دنبال افزایش است.

در حال حاضر، شیبا اینو پس از 4.15 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 0.00003123 دلار معامله می شود. در حالی که اینها ممکن است سودهای کوچکی به نظر برسند، نگاهی به تصویر گسترده تر تصویر نسبتاً شگفت انگیزی را نشان می دهد. آخرین داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که قیمت SHIB در 30 روز گذشته حدود 199.96 درصد افزایش یافته است.

این رالی ماهانه عظیم شیبا اینو در بحبوحه روند صعودی اخیر میم سکه برگزار می شود، جایی که ما شاهد برخی از سودهای عظیم در ارزهای مختلف مبتنی بر میم بوده ایم. به رهبری دوج کوین (DOGE) و SHIB، دو رهبر گروه، تجدید حیات این سکه میم همه شانس ها را به چالش کشیده است. او با تنظیم استانداردهای جدید صنعت، اعتماد سرمایه گذاران به این میم کوین ها را با موفقیت به دست آورد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید