Shiba Inu: BONE باعث افزایش جریان خالص 2464 درصدی با حرکت نهنگ ها می شود.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

BoneShibaSwap (BONE)، یک توکن گاز Shibarium، شاهد افزایش جریان خالص در 24 ساعت گذشته بوده است.

جریان خالص نشان می دهد که دارندگان یا در حال کاهش موقعیت خود (منفی در این مورد) یا افزایش موقعیت خود هستند که نشان دهنده انباشتگی است. جریان های خالص بسته به موقعیت در هر مورد می تواند منفی یا مثبت باشد.

نشانگر جریان خالص دارندگان بزرگ IntoTheBlock با ارائه بینشی در مورد تغییر موقعیت نهنگ‌ها، به تغییر شگفت‌آوری برای توکن حکومتی Shiba Inu BONE اشاره می‌کند.

به بلوک
Big Holders Netflow، با تشکر: IntoTheBlock

جریان خالص سهامداران عمده از -15610 BONE در 10 فوریه به 286800 BONE مثبت در 11 فوریه افزایش یافت.

در نظر داشته باشید که افزایش در جریان خالص (مثبت) می تواند به عنوان انباشت توسط نهنگ ها دیده شود، در حالی که کاهش نشان دهنده کاهش موقعیت یا فروش است، این امر مثبت به نظر می رسد زیرا می تواند به معنای تغییر از فروش به انباشت باشد. اما تصویر گسترده تر برای BONE همچنان مرتبط با فروش است.

در طول هفت روز گذشته، BONE شاهد خروج منفی 2464٪ بود زیرا نهنگ ها موقعیت خود را کاهش دادند.

این در قیمت BONE نیز منعکس شده است، که از زمان رسیدن به اوج 0.655 دلار در 8 فوریه، راکد بوده است. قیمت BONE از آن زمان تا کنون محدوده باریکی را حفظ کرده است که نشان دهنده مبارزه بین گاو نر و خرس است. با این حال، خرس ها دست بالا را به دست می آورند و BONE چهار روز از پنج روز را با رنگ قرمز مشخص می کند.

در زمان نگارش این مقاله، BONE با افت 1.99 درصدی به 0.60 دلار در 24 ساعت گذشته رسیده است که نشان دهنده کاهش کلی بازار است.

اگر BONE پس از فروش نزولی طولانی مدت پایینی پیدا کند، ممکن است در مرحله بعدی به 1 دلار نزدیک شود. از سوی دیگر، اگر این کاهش ادامه پیدا کند، به نظر می‌رسد BONE در نزدیکی سطح 0.50 دلار حمایت محکمی ایجاد کرده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید