هشدار Shiba Inu: یک پیام مهم برای جامعه SHIB ارسال شد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

جامعه Shiba Inu در مورد به روز رسانی بزرگی که نیاز به توجه فوری دارد، آگاه شده است. لوسی، یکی از اعضای تیم شیبا اینو، پیام مهمی را در پلتفرم X منتشر کرد که به‌روزرسانی لوگوی SHEboshis (SHEB) را اعلام کرد. این تغییر برای شیبا اینو و جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال مهم است.

SHEboshis در ماه فوریه به عنوان افزودنی به خانواده Shiboshi راه اندازی شد و طلوع جدیدی را به دنیای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به ارمغان آورد. Sheboshis استاندارد DN404 را پذیرفته است که بهترین استانداردهای ERC-20 و ERC-721 را ترکیب می کند.

طبق به‌روزرسانی X (توئیتر)، توکن SHEB اکنون هویت بصری تازه‌ای دارد و لوگوی جدیدی دارد. همراه با لوگوی جدید، SHEboshis یک آدرس قرارداد جدید نیز دارد. بسیار مهم است که جامعه از این آدرس به روز شده برای تمامی خریدها و تراکنش های آتی SHEboshis یا SHEB توکن ها استفاده کند.

چرا مهم است؟

فضای کریپتوکارنسی با کلاهبرداری ها غریبه نیست و تیم Shiba Inu در حال انجام اقداماتی برای محافظت از جامعه خود است. با به‌روزرسانی نشان‌واره و آدرس قرارداد، آنها تمایز واضحی بین SHEboshis رسمی و هر توکن تقلیدی که ممکن است در بازار ظاهر شود ایجاد می‌کنند.

مرتبط با

به روز رسانی به در این زمینه، اهمیت تأیید لوگوی جدید و نشانی قرارداد برای شبوشی ها نمی تواند به اندازه کافی برای جلوگیری از هرگونه فعالیت متقلبانه ای که می تواند منجر به زیان مالی شود، تأکید کرد.

علاوه بر این، انجمن شیبا اینو باید مطمئن شود که کانال های رسمی شیبا اینو را برای آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات دنبال می کند تا ایمن بماند و از کلاهبرداری جلوگیری کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید