با غواصی نهنگ‌ها برای نجات پشتیبانی حیاتی SHIB، فعالیت شیبا اینو 295 درصد افزایش می‌یابد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طی 24 ساعت گذشته، Shiba Inu (SHIB) شاهد افزایش قابل توجهی در معاملات بزرگ بوده است. این اندازه گیری است که اغلب نشان دهنده فعالیت نهنگ است. بر اساس داده های پلتفرم تحلیل بلاک چین IntoTheBlock، حجم تراکنش های بزرگ بیش از 100000 دلار تا 295 درصد افزایش یافته است.

این افزایش نشان می‌دهد که دارندگان بزرگ SHIB یا نهنگ‌ها، همزمان با انتقال مقادیر زیادی از ارز دیجیتال، به طور فعال خرید یا فروش می‌کنند. بر اساس داده های IntoTheBlock، حجم معاملات عظیم شامل 4.95 تریلیون SHIB به ارزش 95.57 میلیون دلار است که نشان دهنده افزایش 295 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

به بلوک
ارز جهانی ورودی/خروجی، با حسن نیت: IntoTheBlock

حجم شبکه Shiba Inu نه تنها از نظر مقدار توکن های SHIB معامله شده، بلکه از نظر مقدار جابجایی روی بلاک چین نیز بیشتر است. طبق داده‌های CoinMarketCap، SHIB در 24 ساعت گذشته با 10.44 درصد کاهش به 0.0000181 دلار رسید و حجم معاملات آن در بازه زمانی مشخص شده 156 درصد افزایش یافت.

با این حال، افزایش اخیر در حجم معاملات بزرگ ممکن است یک حرکت استراتژیک توسط نهنگ ها برای ایجاد کف قیمتی با هدف تثبیت قیمت های SHIB و جلوگیری از کاهش بیشتر باشد.

مرتبط با

این بسیار مهم است زیرا Shiba Inu به آستانه بحرانی رسیده است که در آن حجم عظیمی از SHIB توسط تعداد زیادی از سرمایه گذاران خریداری می شود.

بر اساس داده های IntoTheBlock، در محدوده معاملاتی فعلی شیبا اینو، 501.18 تریلیون SHIB توسط 80950 آدرس در محدوده 0.000014 تا 0.000019 دلار، با قیمت متوسط ​​0.000016 دلار خریداری شده است.

سطوح حمایتی نقاط کلیدی قیمتی هستند که در آن علاقه خرید به اندازه کافی قوی است تا از کاهش بیشتر جلوگیری کند. در این مورد، محدوده 501 تریلیون SHIB به دلیل حجم قابل توجهی که درگیر است، اهمیت ویژه ای دارد.

مرتبط با

اگر افزایش حجم عظیم معاملات ناشی از نهنگ ها با موفقیت از محدوده 501 تریلیون SHIB دفاع کند، می تواند از کاهش بیشتر قیمت جلوگیری کند و به طور بالقوه منجر به بهبود شود. این یک علامت مثبت برای قیمت SHIB خواهد بود و نشان دهنده حمایت بنیادی قوی است.

برعکس، اگر سطح پشتیبانی قابل حفظ نباشد، SHIB ممکن است بیشتر کاهش یابد. این سناریو باعث می شود که سرمایه گذاران به دنبال سطوح حمایتی جدید، احتمالاً در محدوده 0.000008 دلار تا 0.000014 دلار باشند و می تواند منجر به نوسان طولانی تر قیمت شود.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید