Shiba Inu: 84% کاهش در Core Metric Shocks Shibarium


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین داده‌های Shibariumscan کاوشگر بلاک چین، کاهش ۸۴ درصدی معیارهای کلیدی برای محلول Shiba Inu layer-2 Shibarium را نشان می‌دهد.

Shibariumscan نشان می دهد که Shibarium شاهد کاهش خیره کننده 84٪ در کارمزد تراکنش ها در عرض چند روز بوده است. در 22 ژوئن، کارمزد تراکنش ها 79 BONE بود، اما در 27 ژوئن، آنها به تنها 12 BONE کاهش یافتند که نشان دهنده کاهش 84 درصدی بود.

این کاهش توجه جامعه کریپتو را به خود جلب کرد زیرا BONE توکن رسمی کارمزد گاز مورد نیاز برای پردازش تراکنش و سهام در اکوسیستم شیباریوم است.

مرتبط با

به موازات آن، میانگین قیمت گاز در شیباریوم نیز کاهش چشمگیری داشته است که نشان دهنده تلاش محاسباتی مورد نیاز برای انجام معاملات است. از 40.83 Gwei در 24 ژوئن به 8.39 Gwei در 27 ژوئن کاهش یافت که 79 درصد کاهش داشت. قیمت گاز جزء حیاتی زیرساخت بلاک چین است که بر مقرون به صرفه بودن عملیات در شبکه تأثیر می گذارد.

برکت برای شبکه شیباریوم

این کاهش قابل توجه هم در کارمزد تراکنش و هم در قیمت گاز، امتیازی برای قابلیت استفاده و دسترسی به شبکه است. این به طور قابل توجهی مانع از اجرای تراکنش ها را کاهش می دهد و Shibarium را به گزینه ای جذاب برای طیف وسیع تری از کاربران تبدیل می کند.

برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و به ویژه سایر خدمات مبتنی بر بلاک چین می توانند از این هزینه های پایین تر بهره مند شوند که برای حفظ کارایی عملیاتی آنها حیاتی است.

مرتبط با

اثرات کاهش کارمزد معاملات و قیمت گاز فراتر از صرفه جویی فوری در هزینه است. آنها Shibarium را به عنوان یک بازیکن رقابتی در فضای بلاک چین قرار می دهند و به کاربران امکان انجام تراکنش ها را با کسری از هزینه در مقایسه با سایر شبکه ها ارائه می دهند. این مزیت هزینه عاملی حیاتی برای کاربران و مشاغلی است که برای عملیات روزانه خود به بلاک چین متکی هستند.

طبق داده‌های Shibariumscan، شیباریوم از زمان تأسیس تاکنون، 417,820,386 تراکنش را با 5,483,958 بلاک و 1,808,331 آدرس کیف پول پردازش کرده است.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید