شیبا اینو: 58 تریلیون SHIB جرقه مسابقه خرس گاو نر


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با مضمون سگ در حرکت قیمت خود با یک مقطع حساس روبرو است. بازار در حالت آماده باش قرار دارد زیرا 58 تریلیون SHIB به مرکز درگیری شدید بین نیروهای صعودی و نزولی تبدیل شده است.

پس از چندین روز تلاش برای عبور از سد SMA 50 روزانه در قیمت 0.0000247 دلار، شیبا اینو تسلیم خرس ها شد و در جلسه معاملاتی امروز به 0.00002352 دلار سقوط کرد.

در زمان نگارش این مقاله، SHIB طی 24 ساعت گذشته 0.65 درصد کاهش یافته و به 0.000024 دلار رسیده است که نشان دهنده مبارزه مداوم بین گاوها و خرس ها است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، 58.18 تریلیون SHIB توسط 57380 آدرس در محدوده معاملاتی فعلی Shiba Inu بین 0.000023 تا 0.000025 دلار، با قیمت متوسط ​​0.000024 دلار خریداری شده است.

این آستانه به عنوان میدان نبردی پدیدار شده است که در آن می توان مسیر کوتاه مدت ارزش SHIB را تعیین کرد. گاوها، معامله‌گران خوش‌بین که به افزایش قیمت اعتقاد دارند، برای دفاع از این سطح تجمع می‌کنند و امیدوارند که یک افزایش قیمت در قیمت SHIB ایجاد کنند. از سوی دیگر، خرس‌ها، بدبینان بازار، در تلاش برای پایین آوردن قیمت و استفاده از کاهش احتمالی، عقب‌نشینی می‌کنند.

مرتبط با

اهمیت آستانه 58 تریلیون SHIB قابل اغراق نیست. این نشان دهنده یک نقطه همگرایی از نظر نیروهای بازار و احساسات سرمایه گذار است. اگر گاوها به شدت از این سطح دفاع کنند، ممکن است نشان دهنده اعتماد مجدد به پتانسیل توکن باشد، که می تواند نشان دهنده آمادگی SHIB برای افزایش قیمت باشد.

در مقابل، اگر خرس‌ها موفق شوند از این آستانه عبور کنند، این می‌تواند نشانه از دست دادن حمایت از SHIB باشد و به طور بالقوه منجر به کاهش قیمت شود. چنین سناریویی بر ارزش بازار فوری SHIB تأثیر خواهد گذاشت.

در صورت بهبود قیمت، ممکن است برای شروع یک روند صعودی جدید در قیمت SHIB با هدف 0.000032 دلار یا حتی 0.000045 دلار، شکست موفقیت آمیز SMA 50 روزانه مورد نیاز باشد. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها دست بالا را به دست آورند، شیبا اینو می‌تواند با پشتیبانی 0.000018 دلار و 0.00002 دلار در محدوده فعلی خود باقی بماند.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید