برنامه تیم SHIB برای سوزاندن استخوان و سایر توکن های شیباریوم: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • برنامه هایی برای سوزاندن توکن های Shibarium
  • این جایی است که 50 درصد باقیمانده خواهد رفت

در یک توییت اخیر، لوسی، مدیر بازاریابی رسمی شیبا اینو، برنامه‌های تیم SHIB را برای سوزاندن نه تنها SHIB بلکه سایر توکن‌های اصلی مورد استفاده در Shibarium (از جمله دو توکن جدید که قبلاً استفاده نشده بودند) اعلام کرد. هنوز شروع نشده است).

همه اینها به لطف مجموعه جدید Sheboshis NFT امکان پذیر خواهد بود.

برنامه هایی برای سوزاندن توکن های Shibarium

لوسی اعلام کرد که تیم قصد دارد از درآمد حاصل از فروش مجموعه جدید NFT Sheboshis برای سوزاندن توکن های بومی Shibarium (SHIB، BONE و دیگران) استفاده کند.

شبوشی هایی که توسط دارندگان شیبوشی ادعا نمی شوند برای فروش به Uniswap ارسال می شوند. تمام درآمد حاصل از این فروش توسط تیم SHIB برای سوزاندن توکن ها (10٪ از درآمد) استفاده می شود.

6 درصد از صندوق برای سوزاندن SHIB، 1 درصد برای سوزاندن استخوان و 1 درصد برای سوزاندن LEASH استفاده می شود. آنها همچنین 1٪ از صندوق را برای سوزاندن TREAT و SHI هنگامی که این توکن ها در آینده راه اندازی شوند، رزرو می کنند.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، شیتوشی کوساما، توسعه دهنده اصلی Shiba Inu، به پیشنهاد جامعه SHIB برای سوزاندن BONE با استفاده از هزینه های گاز جمع آوری شده در Shibarium اعتراض کرد. این بار تصمیم به ارسال فقط SHIB به کیف پول های غیرقابل مصرف توسط کل تیم و همچنین کوساما تایید شد، زیرا تمام تصمیمات درون تیم تحت رهبری کوساما گرفته می شود.

این جایی است که 50 درصد باقیمانده خواهد رفت

طبق این توییت، تیم قصد دارد 50 درصد از درآمد حاصل از فروش را حفظ کند. مابقی (10٪) به غیر انتفاعی، 15٪ به بنیادها و 15٪ به تیم SHIB تعلق خواهد گرفت.

لوسی خاطرنشان کرد: 50 درصد دیگر «به هزینه‌ها و خزانه‌داری خواهد رفت». این به تیم کمک می‌کند تا «وضعیت شبکه» به طور پیوسته مستقل و کاملاً غیرمتمرکز» را که در مقاله شیب توضیح داده شده است، تکمیل کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید