تیم SHIB هشدار بزرگی به انیشتین می دهد: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کاهش شدید در میزان سوختگی SHIB
  • عملکرد منفی قیمت SHIB

کارشناس شبکه های اجتماعی تیم شیبا اینو که در جامعه با نام لوسی شناخته می شود، بیانیه مهمی برای هشدار به ارتش SHIB بیان کرد. لوسی در حین این هشدار، از آلبرت اینشتین، “بزرگترین نابغه جهان” در علم نقل قول کرد.

توییت لوسی به طرفداران SHIB و توسعه دهندگان Shibarium توصیه می کند که “از افراد منفی دوری کنند.” “آنها برای هر راه حلی مشکل ایجاد می کنند.”

اخیراً، لوسی، سرپرست بازاریابی SHIB و سایر اعضای تیم، مکرراً چندین هشدار مهم به جامعه جهانی شیبا اینو صادر کرده‌اند. این اظهارات اساساً یک هدف را دنبال می کردند: هشدار دادن به ارتش SHIB در مورد خطر کلاهبرداری های رمزنگاری که اخیراً ظهور کرده اند و در حال حاضر جامعه پر از سرمایه گذاران جدید و بی تجربه را هدف قرار داده اند.

مرتبط با

کاهش شدید در میزان سوختگی SHIB

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تحلیلی Shibburn، طی 24 ساعت گذشته، تلاش های جامعه SHIB برای کاهش عرضه در گردش Shiba Inu شاهد کاهش شدید بوده است.

داده های فاش شده توسط این پلتفرم نشان می دهد که میزان سوختگی SHIB از صبح گذشته 18.78 درصد کاهش داشته است. با این حال، با وجود این قرائت منفی، در مجموع 8،748،598 میم سکه SHIB سوزانده شد، به این معنی که آنها به کیف پول‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل شدند و کاملاً در آنجا قفل شدند.

عملکرد منفی قیمت SHIB

در روز جمعه، 8 ژوئن، SHIB، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر اندازه ارزش بازار، با سه شمع قرمز متوالی در نمودار ساعتی، با کاهش شدید قیمت نزدیک به 8.4 درصد مواجه شد.

این کاهش قیمت به دنبال اقدام منفی مشابه بزرگترین ارز دیجیتال جهان یعنی بیت کوین بود. بیت کوین 3.7 درصد از بالاترین قیمت 71650 دلار به منطقه 69030 دلار سقوط کرد. این کاهش بیت کوین احتمالاً به دلیل درآمد ضعیف GameStop در سه ماهه اول و کاهش 39 درصدی قیمت GME متعاقب آن بود. علاوه بر این، BTC به دلیل گزارش اشتغال ناامیدکننده دولت ایالات متحده کاهش یافت. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین نزدیک به 69350 دلار در حال تغییر است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید