با شکست افزایش قیمت، SHIB 15.654٪ افزایش می یابد


فهرست

  • نرخ سوختگی شیب در حال انفجار است
  • SHIB ETF از BlackRock ممکن است؟

Shibburn داده‌های اخیر را به اشتراک گذاشت که نشان دهنده رشد شگفت‌انگیز نرخ سوختگی، یکی از معیارهای کلیدی SHIB است. از صبح گذشته ناگهان بالا رفته است.

در همین حال، یک مدیر تیم SHIB نظرات خود را در مورد راه اندازی احتمالی SHIB ETF در آینده به اشتراک گذاشت. در همین حال، SHIB نتوانسته است پس از افت قیمت اخیر بهبود یابد.

نرخ سوختگی شیب در حال انفجار است

پلتفرم گفته شده، Shibburn، تراکنش های SHIB را تا کیف پول های بن بست در Etherscan دنبال می کند و سپس آنها را در وب سایت خود برای جامعه Shiba Inu جمع آوری می کند.

پس از آخرین به روز رسانی، صفحه وب نشان داد که در 24 ساعت گذشته، ارتش SHIB موفق شد میزان سوختگی SHIB را 15.654٪ افزایش دهد. هر چند اینجا یک مشکل وجود دارد. زیرا مقدار میم کوین های منتقل شده به کیف پول های بلاک چین که نمی توان آنها را خرج کرد، تنها 1,752,654 SHIB است.

از طریق تصویر توییتر/X

پنج تراکنش طول کشید تا این مقدار پول میم از عرضه در گردش حذف شود. بزرگترین آنها 1,031,814 SHIB را به کیف پول “جهنمی” منتقل کرد. دومین هواپیمای بزرگ 449369 SHIB را به همان هدف حمل کرد و برای همیشه در آنجا قفل شد.

مرتبط با

SHIB ETF از BlackRock ممکن است؟

لوسی، رهبر رسمی بازاریابی رسانه‌های اجتماعی تیم SHIB، برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های خود در مورد چشم‌انداز یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) در آینده نزدیک، روی پلتفرم محبوب X پست گذاشت.

لوسی در توییت خود پیشنهاد کرد که برای راه‌اندازی معاملات آتی مبتنی بر SHIB یا ETF، موسسات مالی باید درک کنند که “SHIB چقدر برای مردم و امور مالی آینده آنها مهم است.” رهبر بازاریابی به طور خاص به BlackRock اشاره کرد (او آن را در توییت خود برچسب گذاری کرد) و امیدوار بود که این غول سرمایه گذاری پیشرو به تدریج “جادو و قدرت SHIB” را درک کند و به جامعه پیشنهاد کرد که آنها را تماشا کنند تا “ببینند که چقدر رویایی هستند.”

با این حال، لوسی تاکید کرد که مهمترین چیز برای تیم SHIB تا کنون این بوده است که “رشد شود و به دیدگاه اولیه خود وفادار بماند.” او توضیح داد که آنها قصد داشتند “چیز مهمی بسازند” و اذعان کرد که اگرچه “ممکن است کاملاً اصلی نباشد” اما “برای آینده مالی غیرمتمرکز مهم است”. لوسی افزود: «این برای مردم و آزادی انتخاب آنهاست. مهم نیست که چه کسی هستید، از خانه داری گرفته تا مدیریت ارشد.»
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید